TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

K.Vasiliauskas treniravo kartingo akademijos sportininkus

Tituluočiausias Lietuvos lenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas šiandien susitiko su jaunaisiais „Fun2Go“ kartingo akademijos lenktynininkais.
K.Vasiliauskas su vaikais
K.Vasiliauskas su vaikais / promosportas.lt nuotr.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad Vilniaus „Battery“ kartodrome vykusioje treniruotėje K.Vasiliauskas vaikams pasakojo apie praėjusio sezono Formulės 2 lenktynes, pasidalino vertingais patarimais ir kartu su jaunaisiais lenktynininkais jėgas išbandė trasoje.

„Turite visomis jėgomis siekti užsibrėžto tikslo. Pradėjęs treniruotis aštuonerių metų, aš visuomet galvojau apie galimybę lenktyniauti Formulėje 1. Buvo ir nesėkmingų metų, traumų, dėl kurių turėjau praleisti pusę sezono, tačiau aš niekuomet net nepagalvojau apie pasitraukimą iš sporto. Šių metų mano rezultatai, o ypač pergalė Formulės 2 lenktynėse Imoloje, man suteikia dar daugiau jėgų ir noro siekti pergalių“,– jauniesiems lenktynininkams sakė K.Vasiliauskas. Pasibaigus važiavimams jis negailėjo patarimų Kartingo akademijos auklėtiniams ir pažadėjo dar ne vieną kartą surengti panašias treniruotes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius