TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Kačerginėje kovos Lietuvos žiedinių lenktynių profesionalai: bus siekiama trasos įveikimo rekordo

Sekmadienį, rugpjūčio 30 dieną, Kačerginės „Nemuno žiede“ vyks antrasis „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato etapas. „Ring Challenge“ renginio metu „Time Attack“ serijoje Arūnas Gečiauskas bandys pagerinti trasos rekordą.
„Ring Challenge“ akimirka
„Ring Challenge“ akimirka / Organizatorių nuotr.

Sieks pagerinti rekordą

Daugiau nei pusšimtis automobilių rikiuosis prie starto linijos sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiede“. „Ring Challenge“ čia surengs net trijų čempionatų važiavimus: „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių, Lietuvos mėgėjų žiedinių lenktynių ir Lietuvos „Time Attack“ čempionato antruosius etapus.

Pastarajame į lietuvišką žaliąjį pragarą sugrįš Arūnas Gečiauskas, kuris sieks pagerinti jau keturis metus Dainiui Matijošaičiui priklausantį rekordą. Savo 680 AG išvystančiu „Mitsubishi Lancer EVO 8“ 3,350 km ilgio trasą jis bandys įveikti greičiau nei 1:10.126 min.

„Važiuosiu čia dėl rekordo. Esame tam pasiruošę. Šiemet tam treniravomės ir manau, kad galime jį pasiekti. Norime jį parodyti oficialiose varžybose su teisėjais, tikslia laiko matavimo įranga, kad niekam nekiltų jokių klausimų. Mums gali sutrukdyti tik oro sąlygos, tad jei lis lietus, galimai į trasą net neišvažiuosime“, – apie savo pasiryžimą kalbėjo A.Gečiauskas.

Geriausias jo anksčiau oficialiose varžybose užfiksuotas Kačerginės „Nemuno žiedo“ įveikimo laikas – 1 min. 11 sek, tad iki rekordo jam trūksta vos sekundės. Jo „Mitsubishi Lancer EVO 8“ patobulintas taip, kad sportininkas neabejoja, kad esant tinkamoms sąlygoms jis galės įrašyti savo vardą į greičiausiųjų lentelės viršų.

Iš viso lenktynių laikui, arba „Time Attack“ disciplinoje, skirtingose klasėse savo rekordus gerinti pasiryžo ir į „Ring Challenge“ užsiregistravo jau beveik pusšimtis dalyvių.

Laukia atkaklios kovos

Dar beveik dvi dešimtys dalyvių kausis veidrodėlis į veidrodėlį „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato važiavimuose. Pirmasis etapas Parnu trasoje Estijoje parodė, kad laukia nuožmi kova R3000 klasėje tarp BMW automobiliais važiuojančių Aurimo Mištauto ir Dano Azikejevo. Jiems į atlapus kabinsis Izidorius Paukštys.

Rimtai susikibs ir Mantas Matukaitis su Edvinu Einikiu. Pastarasis šiemet lekia naujai sukonstruoti virš 500 AG išvystančiu ir visais ratais varomu „Audi TTRS“. O „Dynami:t Energy by Baltic Petroleum“ komandos atstovas Mantas Matukaitis grįš į trasą naują variklį gavusiu „Chevrolet Corvette“ superautomobiliu.

R2000 įskaitoje didžiausia kova laukia tarp Karolio Gedgaudo, Pauliaus Urbonavičiaus ir Tado Petukausko. Visi jie lėks „Honda Civic“ automobiliais.

„Ring Challenge“ renginys sekmadienį žiūrovams bus nemokamas, tačiau bus privalu dėvėti veidą dengiančias kaukes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius