Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Kartingo trasoje – „Supermoto“ ir „čioperių“ lenktynės

Lietuvos „Supermoto“ lenktynių meistrai laužo tradicijas ir pirmąkart varžysis vien tik asfalto trasoje. Sekmadienį lenktynininkai stos į paskutines šių metų čempionato kovas naujajame „Speedway“ kartodrome netoli Elektrėnų.
„Supermoto“ varžybos Kačerginės „Nemuno žiede“
„Supermoto“ varžybos Kačerginės „Nemuno žiede“ / „C:\MyPictures“ nuotr.
Temos: 1 Motociklas

Motociklų šoninio slydimo virtuozai planuoja sezoną uždaryti su trenksmu. Pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Kauno vyksiančio renginio programą papildys pirmąkart vyksiančios čioperių lenktynės. „Supermoto“ atstovai kviečia galingų plieninių žirgų šeimininkus ne tik atvykti stebėti varžybas bei palaikyti savo favoritus, bet ir patiems sėsti ant motociklų ir išmėginti jėgas naujoje lenktynių trasoje.

Įprastai bent trečdalį „Supermoto“ trasos turi sudaryti kelias su žvyro danga, o šįkart lenktynės vyks tik ant asfalto

„Lenktynininkams tai bus šis tas naujo. Įprastai bent trečdalį „Supermoto“ trasos turi sudaryti kelias su žvyro danga, o šįkart lenktynės vyks tik ant asfalto. Nauja kintančio reljefo trasa išties greita, jos posūkiai skirtingi ir labai įdomūs. Iš sportininkų tai pareikalaus ypatingos koncentracijos bei meistriškumo. Juolab kad jie čia važiuos pirmą kartą. Tad nors ir nebus šuolių per tramplinus, veiksmas trasoje tikrai nepaliks abejingų“, – žada varžybų organizatorius Mantvydas Veliulis.

Lietuvos „Supermoto“ čempionato penktajame etape prie starto linijos išsirikiuos ne tik pajėgiausi mūsų šalies atletai, bet ir tituluoti svečiai iš kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Rusijos. Savo šalių garbę gins Baltijos šalių čempionas Dzintars Baltais (Latvija), vicečempionas  Patrick Pals (Estija) ir trečiosios vietos nugalėtojas Artiom Teslenko iš Rusijos. Užsieniečiams konkurenciją sudarys 2014 m. Lietuvos „Supermoto“ čempionas Dinas Pozniakas ir kiti mūsų šalies atstovai.

Po keturių čempionato etapų beveik visų klasių lyderiai dar negali jaustis užtikrinti savo pergale čempionate. Jiems įkandin sekantys varžovai turi šansų pavyti ir aplenkti favoritus. Tad visi galutiniai taškai kovoje dėl šių metų čempionų titulo bus sudėti paskutinėse lenktynėse.

„Norime, kad „Supermoto“ lenktynių debiutas „Speedway“ kartodrome taptų švente ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Jų patogumui pasirūpinsime maitinimu ir kita infrastruktūra, kad renginys neprailgtų ir paliktų gerus prisiminimus. Stengsimės, kad pirmasis blynas naujoje trasoje neprisviltų ir ateityje mes į ją dar ne kartą sugrįžtume“, – apie rugsėjo 13 dienos renginį kalbėjo M. Veliulis.

„Supermoto“ – tai motociklų žiedinių lenktynių ir kroso mišinys. Lenktynininkai nemažą dalį trasos posūkių įveikia pasitelkdami šoninį slydimą. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius