2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kazimieras Vasiliauskas vietoj lenktynininko karjeros renkasi teisę

Vienas talentingiausių Lietuvos lenktynininkų Kazimieras Vasiliauskas tvirtina baigęs savo sportinę karjerą. Dar prieš porą metų svajojęs apie dalyvavimą „Formulėje-1“ sportininkas nusprendė pasirinki teisininko karjerą.
Kazimieras Vasiliauskas
Kazimieras Vasiliauskas / sportas.info nuotr.

„Dabar jau turiu kitą svajonę. Pasirinkau kitą kelią ir gerai įsivaizduoju save dirbant kitoje srityje,“ – kalbėjo 2010 –aisiais geriausiu šalies lenktynininku išrinktas sportininkas, dabar kremtantis teisės mokslus ir siekiantis tapti advokatu.

Kaišiadoryse 1990-aisiais gimęs K. Vasiliauskas jau nuo 8 metų pradėjo lankyti kartingo treniruotes. Yra laimėjęs tris Lietuvos kartingo čempionatus. 2008-aiais jis dalyvavo „Formula Renault 2.0 Italia“ bei „Eurocup Formula Renault 2.0“, o 2009-aisaiais tapo po 25 metų atkurtos „Formulės-2“ lenktynininku, dalyvavo ir „Formula Palmer Audi“ varžybose.

2009-aisiais K. Vasiliauskas „Formulėje-2“ užėmė septintąją bendrosios įskaitos vietą, kitąmet – ketvirtąją. Per abu lenktyniavimoo šiose lenktynėse metus lietuvis laimėjo po vieną etapą.

2011-uosius lenktynininkas praleido be varžybų. Dėl finansinių priežasčių. Neatrado K. Vasiliauskas lėšų ir 2012-iesiems.

„Šiemet jau nededu į tai jokių pastangų ir nematau  jokių perspektyvų,“ – kalbėjo dabar jau buvęs lenktynininkas. Anot jo, tam, kad galvoti apie rimtą tolesnę karjerą reikėjo metams surasti apie 5 mln. litų.

„Noro tęsti karjerą buvo visąlaik. Daug laiko ieškoti lėšų buvo skirta 2010 ir 2011 metais. Jau 2010-ais buvo kilę daug finansinių problemų. O 2011 metais jau niekur nevažiavau, nors aktyviai ieškojome lėšų. Jų nepavyko rasti,“ – pasakojo K. Vasiliauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką