2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Laisvydas Kancius suskaičiavo, kiek pinigų trūksta, kad galėtų startuoti Dakaro ralyje

Dakaro karys, keturratininkas Laisvydas Kancius, šiemet tik dėl gedimo neiškovojęs Dakaro ralio podiumo, nusiteikęs vėl pakovoti su greičiausiais pasaulio atletais. Tačiau susiduria su finansiniais iššūkiais.
Laisvydas Kancius Abu Dhabi Desert Challenge
Laisvydas Kancius Abu Dhabi Desert Challenge / Komandos nuotr.

Laisvydas Kancius jau dabar skaičiuoja Dakaro ralio (2024 m.) biudžetą, nors sausis, regis, dar toli.

Laisvydas Kancius apie Dakaro pinigus prabilo atvirai

Lietuvos keturratininkas šiemet dalyvauja W2RC – Pasaulio „Rally-Raid“ čempionate (Dakaras yra vienas iš etapų). Lietuvis po trijų čempionato etapų kol kas pirmauja: Saudo Arabijoje patyrė gedimą, bet tęsė pasirodymą ir rinko taškus, laimėjęs net du Dakaro greičio ruožus. „Abu Dhabi Dessert Challenge“ užėmė antrą vietą, o Sonoroje (Meksika) pasiekė pergalę. Nors lietuvis nuo varžovų atsiplėšęs daugiau nei 30 taškų, to negana. Čempionato įskaitoje lietuvį bando vytis stiprūs tituluoti varžovai P.Copetti (JAV), R.Guillioli Schippers (Gvatemala) ir kiti.

Pasaulio čempionatas, L.Kanciaus pozicija po trijų etapų
Pasaulio čempionatas, L.Kanciaus pozicija po trijų etapų

Prašo gerbėjų paramos

Dar liko du W2RC etapai (Argentinoje ir Maroke), tad kova dėl čempiono vardo reikalauja didelių finansinių išteklių.

„Kova dėl čempiono titulo išsekino mano resursus ir matau, kad išteklių Dakarui nepakanka. Esu dėkingas rėmėjams, kurie lydi mane, tačiau jų galimybės taip pat ribotos“, – atvirauja L.Kancius ir kreipiasi į tautiečius paramos.

„Nors skamba banaliai, tačiau kviečiu prisidėti bent dviem puodeliais kavos (5 Eur) prie DAKAR 2024 kelionės, tampant mano partneriais.

Koks reikalingas Dakaro biudžetas? Pasiruošimas ir dalyvavimas šiame metų renginyje kainuoja nuo 140 000 Eur, tad sudėtingiausia Dakaro kelionės dalis vyksta čia – Lietuvoje. Šiuo metu man trūksta 50 000 Eur. Jeigu viskas pavyks – mes tikrai susitiksime ir atsigersime kavos kartu“, – sako Lietuvos atletas.

Prisidėti prie L.Kanciaus starto Dakaro ralyje galima pervesdant pinigus tiesiogiai į sąskaitą su nuoroda „Parama“ arba prisijungti prie sportininko Contribee platformos.

Daugiau informacijos – čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką