Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Lietuvos autokroso čempionatas ir pirmenybės sekmadienį keliasi į Vilkyčius

Jau artėjantį sekmadienį vienoje geriausių Lietuvos trasų, Vilkyčiuose bus surengtas penktasis Lietuvos autokroso ir pirmenybių čempionato etapas. Jo metu čia savo jėgas išmėgins ir dėl svarbių sezono taškų kovos greičiausi šalies lenktynininkai.
Autokroso čempionatas Vilkyčiuose/organizatorių nuotr.
Autokroso čempionatas Vilkyčiuose/organizatorių nuotr.
Temos: 1 Autokrosas

Nors šis etapas vadinamas penktuoju, tačiau faktiškai jis yra ketvirtasis, mat Ukmergėje turėjusios vykti varžybos buvo atšauktos. Dėl šios priežasties dalyviams kiekvienas likęs etapas tapo dar svarbesnis, mat prarasti svarbių sezono taškų nenori nė vienas dalyvis.

Varžybų Vilkyčiuose organizatorius Kazimieras Gudžiūnas patikino, kad dalyvių lauks itin kruopščiai paruošta trasa bei dalyvių parkas, o žiūrovai galės išvysti visą autokroso varžybų grožį. Beje, papildomos motyvacijos dalyviams suteiks ir tai, jog visi prizininkai bus apdvonoti ne tik taurėmis, bet ir piniginiais prizais.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka

Rugpjūčio 26-ą dieną, sekmadienį dalyviai į trasą ims rinktis jau nuo septintos valandos ryto, mat jų lauks administracinė komisija ir techninis patikrinimas jų automobiliams. Devintą valandą prasidės laisvosios treniruotės. Jų metų kiekvienas sportininkas trasoje galės įveikti tris ratus.

Dešimtą valandą įvyks dalyvių susirinkimas, o po jo sportininkai prie starto stos chronometruojamoms treniruotėms. Pagal jų rezultatus vėliau bus rikiuojamas pirmasis kvalifikacinis važiavimas. Oficiali varžybų atidarymo ceremonija numatyta 11.30 val., o iš karto po to prasidės visų klasių kvalifikaciniai važiavimai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius