2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2018 01 06 /19:09

Limoje paskelbtas 2018-ųjų Dakaro ralio startas – žiūrėkite vaizdo įrašą

Limoje, Peru, duotas oficialus startas šių metų Dakaro raliui. Įveikę starto podiumo pakylą ir pasirodę susirinkusiai tūkstantinei miniai sportininkai patrauks greičio ruožo link.
Starto podiumas Limoje
Starto podiumas

Kiekvienas iš kelių šimtų ralyje dalyvaujančių motociklų, bagių, keturračių, automobilių, sunkvežimių vairuotojų privalo pasirodyti ant starto arkos pakylos.

Skaičiuojama, kad iš viso šiame ralyje startuoja 188 motociklai ir keturračiai, 103 automobiliai ir bagiai bei 44 sunkvežimiai.

Skelbiama, kad lietuvis 98 numeriu pažymėtas motociklininkas Balys Bardauskas starto arką kirto Limos laiku 8.45 val. (apie 15.45 val. Lietuvos laiku).

„Nuotaikos geros. Kitiems sportininkams neužsikūrė motociklai ryte. Tai buvo truputį streso", – pasakojo B.Bardauskas.

Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas, pažymėtas 321 numeriu, po starto podiumo arka pravažiuos 10.35 val. (apie 17.35 val. Lietuvos laiku).

Antanas Juknevičius
Antanas Juknevičius

Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowskis, kurių ekipažas pažymėtas 323 numeriu, ant podiumo stos Limos laiku 10.37 val. (apie 17.37 val. Lietuvos laiku).

Benediktas Vanagas
Benediktas Vanagas

349 numerį gavęs Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas ant podiumo pasirodys 10.52 val. (apie 18:07 val. Lietuvos laiku).

„Agrorodeo“
„Agrorodeo“

Tiesa, tai nereiškia, kad kirtus podiumo arką startuojama greičio ruože. Iki jo sportininkams reikės paprastais keliais įveikti apie 200 km, tad greičio ruože jie startuos keliomis valandomis vėliau.

15min primena, kad tarp Limos ir Lietuvos – maždaug -7 valandu skirtumas.

VIDEO: Ant Dakaro podiumo – keturios komandos iš Lietuvos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką