15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Lotus Group“ įsigijo „Renault“ akcijų

Kompanijų grupė „Lotus Group“ tapo „Renault F1“ akcininke ir rėmėja. Kitą sezoną komanda vadinsis „Lotus Renault GP“, be to, keisis bolidų spalva.
Kitą sezoną „Lotus Renault GP“formulių spalvos bus kitokios
Kitą sezoną „Lotus Renault GP“ bolidų spalvos bus kitokios. / „Scanpix“ nuotr.

„Renault“ savo akcijų dalį perleido „Genii“ investiciniam fondui ir „Lotus Group“, kurie tapo „Lotus Renault GP" dalininkais, o „Renault“ lieka variklių ir kai kurių techninių sprendimų tiekėja. Lenktyninių automobilių spalvų gamą sudarys juoda ir aukso spalvos – tos pačios, kaip ir devintajame XX amžiaus dešimtmetyje, „Lotus“ ir „Renault“ bendradarbiavimo laikais.

Gerard'as Lopezas, „Renault“ savininkas, pasirašius sutartį teigė: „Džiaugiamės, nes partnerystė su „Lotus Group“ atveria naują komandos istorijos erą, kuri tęs bendradarbiavimą su „Renault“ artimiausiais metais. Sėkmingas kolektyvo darbas leido pritraukti rimtų rėmėjų ir lėšų, leidžiančių garantuoti šviesią komandos ateitį."

Dany Baharas, vykdomasis „Lotus Group“ direktorius, akcentavo, kad neįmanoma įsivaizduoti geresnės terpės automobilių vardui pristatyti nei lenktynės, o „Formulė-1" yra automobilių sporto viršūnė: „Dėl mūsų vardo naudojimo sklido daug kalbų, todėl noriu kartą ir visiems laikams paaiškinti mūsų poziciją: mes – „Lotus“ ir mes grįžome į čempionatą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius