Majamio F1 sprinte – Danielio Ricciardo šuolis

Majamyje įvyko antrosios šio sezono sprinto lenktynės.
Danielis Ricciardo
Danielis Ricciardo / „Scanpix“ nuotr.

19 ratų kovoje triumfavo Maxas Verstappenas, kuris šalia pirmos vietos laisvoje treniruotėje bei sprinto kvalifikacijoje prisidėjo pergalę ir sprinte. Jis pirmavo nuo pirmojo iki pat paskutinio rato.

Sprintas prasidėjo Lando Norriso nesėkme. Smūgį į bolido galą gavęs britas buvo priverstas pasitraukti iš lenktynių.

Įspūdingai sprinto lenktynėse kovojo Kevinas Magnussenas, bandydamas išsaugoti 8 vietą. Jo pastangos buvo didelės, bet vienu metu dvikovoje su Lewisu Hamiltonu jis išvažiavo už trasos ribų, todėl vėliau gavo 10 sekundžių baudą, o po to ši nuobauda buvo pasikartojo. Tiesa, jo komandos draugas Nico Hulkenbergas užėmė 7 vietą ir iškovojo net 2 taškus sprinte.

Majamio sprintu labai turėtų didžiuotis ir Danielis Ricciardo. Jau sprinto kvalifikacijoje sužibėjęs australas galiausiai išlaikė 4 vietą bei į savo sąskaitą įsirašė 5 taškus. Kitas „Racing Bulls“ lenktynininkas Yuki Tsunoda liko 8-as.

Trejetuke be Maxo Verstappeno buvo ir Sergio Perezas su Charlesu Leclercu.

23 val. prasidės lenktynių kvalifikacija.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?