2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Metų lenktynininko rinkimai. Ralistės Agnės Vičkačkaitės-Lauciuvienės nuomonė

GAZAS.LT kartu su viešųjų ryšių agentūra „vipcommunications“ tradiciškai organizuoja Metų lenktynininko rinkimus. Praėjus 2013-iesiems, klausiame autosporte gerai žinomų žmonių nuomonės: kuris lenktynininkas 2013-aisiais labiausiai pasižymėjo, kas vertas apdovanojimo už automobilių sporto populiarinimą ir koks renginys buvo įsimintiniausias.
Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė
Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė / „TaT Designs“ nuotr.

Šįkart kalbiname Agnę Vičkačkaitę-Lauciuvienę – ralio šturmanę, pastaraisiais metais stenogramą skaičiusią Karoliui Šiugždiniui su „Honda Civic“. Jie 2013-ųjų Lietuvos ralio čempionato sezono aštuntoje įskaitoje užėmė antrą vietą.

– Agne, kas, jūsų nuomone, buvo geriausias lenktynininkas Lietuvoje 2013-aisiais?

– Lietuvoje, raliui skirto automobilio pilotas – Dominykas Butvilas, apgynęs čempiono titulą. Šiemet jo pasiekimai buvo įvertinti įteikiant jam LASF sporto meistro vardą liudijantį pažymėjimą. 

Kalbant apie lenktynininkus iš Lietuvos,  Ignas ir Jonas Gelžiniai, dėl pasiekimų už Lietuvos ribų. Sėkmingas Jono sezonas „Porsche Carrera Cup GB“ taurėje (2 vieta metinėje įskaitoje), ne patys prasčiausi Igno rezultatai „Clio Cup“ taurėje bei sėkmingas dalyvavimas FIA atrankoje, ko pasekoje Ignas dabar yra FIA akademijos mokinys.

– Ką išskirtumėt kaip žmogų, labiausiai prisidėjusį prie automobilių sporto populiarinimo šalyje praėjusiais metais?

– Apsiribojant tik Lietuva, įvardinčiau Benediktą Vanagą kaip nuolat primenantį Lietuvos žmonėm apie autosportą. Žiūrint plačiau, manau, Simas Juodviršis padarė labai didelį indėlį garsindamas Lietuvą savo nuolatiniais laimėjimais, bei JAV iškovodamas „Rotax Max Challenge Grand Finals“  varžybose pirmą vietą. 

– Kokį automobilių sporto renginį Lietuvoje įvardytumėt geriausiu 2013-aisiais?

– Vertinant pagal dalyvių ir žiūrovų srautus, renginio žinomumą bei reklamą, tai būtų 1000 km lenktynės Palangoje. Vertinant varžybų seriją, tai „Autoplius Fast Lap“ varžybos – dėl dėmesio, skiriamo ne tik dalyviams ir žiūrovams, bet ir dėl labai geros atmosferos jose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką