-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Pirelli” Airijoje naudos padangas sniegui

Pirmajame šių metų WRC sezono etape – Airijos ralyje („Rally Ireland”), Pasaulio ralio čempionato padangų tiekėjas – kompanija „Pirelli” komandoms bei lenktynininkams pateiks padangas, skirtas ir snieguotam asfaltui - tokias pat, kokios buvo naudojamos ir Monte Carlo ralyje.
Darrenas Gassas nepsinaudos komandos prizu ir velso ralyje nestartuos
Padangos / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Etape, kuris vyks sausio 28 – vasario 1 dienomis, „Pirelli” ralio dalyviams pasiūlys šias padangas kaip alternatyvą padangoms, skirtoms švariam asfaltui.

„Atsižvelgdami į prognozuojamas oro sąlygas Airijos etapui, „Pirelli” atsiveš papildomus tris sunkvežimius padangų kaip alternatyvą” – rašoma oficialioje Airijos etapo svetainėje pateiktame pareiškime.

„Daug dalyvių Velse (paskutiniame 2008-ųjų WRC etape) turėjo nemažai problemų, kovodami su sukibimo stoka, važiuodami apledėjusiais keliais, todėl toks „Pirelli” sprendimas yra puiki žinia” – sakė Gordonas Noble'as, kuris yra atsakingas už ralio maršrutą.

„Važiavimo sąlygos bus išbandymu visiems ekipažams, tačiau kokios jos bebūtų – saugumas turi būti pirmoje vietoje. Esant pasirinkimui, mes turėsime galimybę pamatyti, ką geriausi Pasaulio vairuotojai gali parodyti”.

2007-aisiais gan rimtą avariją Airijoje patyrė jau karjerą baigęs suomis Marcusas Gronholmas, kuris slydo, užvažiavęs ant apledėjusios kelio dalies, ir vairuotojo puse trenkėsi į iš akmenų sumūrytą sienelę. Laimei, jų „Ford Focus WRC” saugumo dėka, ekipažas rimčiau nenukentėjo, tačiau jiems ralį teko baigti jau pirmąją jo dieną. Tiesa, tada šis etapas buvo priešpaskutiniu WRC kalendoriuje ir vyko lapkritį. Tąkart ralyje, kuris debiutavo čempionate, nugalėjo Sebastienas Loebas su „Citroen C4 WRC”.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius