Ralis „Aplink Lietuvą“ ir jo apdovanojimai – vaizdo siužete

Vilniuje finišavo tradicinis ralis aplink Lietuvą. Per tris dienas įveikę tūkstantį kilometrų, 22 greičio ruožus ir papildomas rungtis jubiliejinį aštuoniasdešimtąjį ralį laimėjo „Subaru Impreza“ automobilį vairavę Liutauras Paulauskas ir Vilius Strazdauskas.
Ralio „Aplink Lietuvą“ apdovanojimai
Ralio „Aplink Lietuvą“ apdovanojimai / Kadras iš Youtube.com

Nuo nugalėtojų atsilikę tik šešiomis sekundėmis, antrąją bendrosios įskaitos vietą iškovojo ralio nugalėtojo tėvas Egidijus Paulauskas su šturmanu Arminu Morkevičiumi. Treti liko Vincas ir Gytis Gerdžiūnai.

Tradicinio ralio aplink Lietuvą dalyvius pasveikino ir nugalėtojus apdovanojo prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuo 1931-ųjų rengiamas ralis kaskart sulaukia vis didesnio sportininkų dėmesio. Tuomet į pirmąją kelionę aplink Lietuvą leidosi 14 automobilių ir 12 motociklų. Šiemet ralyje dalyvavusių ekipažų skaičius jau perkopė šimtą, o trasoje varžėsi šešių valstybių sportininkai.