2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Rokas Baciuška patenkintas debiutu T1+ klasėje: sukaupė naudingos patirties

Šeštadienio rytą „Baja Aragon“ (Ispanijoje) Rokui Baciuškai su šturmanu Oriol Vidal Montijano teko įveikti 155, o popiet dar 171 km. Tarp į vieną dieną sudėtų greičio ruožų lenktynininkai turėjo vos pusvalandį, kol automobilius tikrino ir naujiems iššūkiams ruošė mechanikai.
Rokas Baciuška Baja Aragon (MCH photography)
Rokas Baciuška Baja Aragon (MCH photography)

Pirmoji dalis ekipažui buvo kiek sėkmingesnė – pavyko išvengti nuotykių, o antroje, nors ir lyderiavo pradžioje, teko keisti ratą. Praradus laiko, T1+ pirmakarčiai turėjo vytis patyrusius savo klasės vilkus. Paskutiniame greičio ruože bei bendroje įskaitoje lietuvio bei ispano duetas liko 9.„Viena sunkiausių BAJA SPAIN užbaigta – buvo be galo įdomu, aštru ir karšta. Svarbiausia, išvengta didelių incidentų, o iš klaidų kasdien mokomės. Su T1+ nuvažiavome vos 500 kilometrų, tačiau greit prisijaukinome automobilį bei įgijome neįkainojamos patirties. Apetitas tikrai kyla bevalgant, tad nekantraujame sužinoti, kada vėl galėsime pralėkti su panašiu dičkiu“, – po finišo kalbėjo Rokas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką