Sportas gyvai

Rokas Baciuška – su dviem prakirstais ratais, bet vis dar tarp lyderių

Trečią greičio ruožą Dakare baigė ir jauniausias lietuvis – 22 metų tauragiškis Rokas Baciuška. Tris ketvirčius greičio ruožo jis važiavo antras, bet likus maždaug 50 km prasidėjo nesklandumai.
Rokas Baciuška trečiojo greičio ruožo finiše
Rokas Baciuška trečiojo greičio ruožo finiše / Komandos nuotr.

VISOS DAKARO NAUJIENOS IR REZULTATAI

„Važiavom savo tempu, nerizikavom, tačiau vienos sankryžos posūkį pastebėjau kiek per vėlai. Dar bandžiau sukti, bet kliudėme šalia buvusį akmenį ir prakirtom ratą,“ – pasakoja Rokas Baciuška.

Pasikeitę ratą sportininkai važiavo toliau ir vėl didino tempą bei mažino atsilikimą nuo lyderių. Tačiau likus kiek daugiau nei dešimt kilometrų iki finišo jie pažeidė dar vieną ratą. Kadangi atstumas liko nedidelis, jie nutarė negaišti laiko ir nestoti. Juolab, kad ir pažeista padanga orą prarado pamažu, tad dar buvo galima važiuoti.

„Su šturmanu pasitarėm ir nepaisant to, kad tai buvo priekinis ratas, nutarėm lėkti iki finišo. Manau, rizika pasiteisino ir praradom tikrai mažiau laiko, negu sustojus ir besikeičiant ratą,“ – sakė R.Baciuška.

Lietuvis finišavo septintoje vietoje šiame greičio ruože, tačiau bendroje įskaitoje išlaiko penktą poziciją, nuo lyderio atsilikdamas kiek daugiau nei pusvalandį.

„Dar niekas neprarasta, mes ir toliau stengsimės važiuoti stabiliai tarp lyderių, nerizikuosim. Tegu rizikuoja kiti,“ – po finišo sakė niekada šypsenos savo veide neprarandantis R.Baciuška.

VIDEO: R.Baciuška: „Dakaras dar tik prasideda“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius