Saudo Arabijoje „Formulės 1“ lenktynes laimėjo M.Verstappenas, bet labiausiai stebino ne jis

Saudo Arabijos GP triumfavo visas lenktynes pirmavęs čempionas Maxas Verstappenas. Jam tai buvo ne tik devintoji pergalė iš eilės, tačiau ir šimtasis podiumas per karjerą F-1.
Saudo Arabijos Formulės 1 GP, Oliveris Bearmanas
Saudo Arabijos Formulės 1 GP, Oliveris Bearmanas / Imago / Scanpix nuotr.

„Red Bull“ atstovas pranoko savo komandos draugą Sergio Perezą, kuris antrą kartą paeiliui liko antras. Meksikietis nuo lenktynių lyderio atsiliko 13.643 sek.

Trečioji vieta kaip ir Bahreine atiteko „Ferrari“ sportininkui. Tiesa, šįkart trečią vietą užėmė ir pirmą podiumą šiame sezone iškovojo Charlesas Leclercas, kuriam iki M. Verstappeno rezultato pritrūko 18.639 sek.

Ketvirtas šįkart liko jaunasis „McLaren“ talentas Oscaras Piastris. Penktoji vieta atiteko „Aston Martin“ atstovui Fernando Alonso, o žingsneliu žemiau liko „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas.

Puikiai F-1 čempionate debiutavo Carlosą Sainzą pavadavęs Oliveris Bearmanas. „Ferrari“ aštuoniolikmetis startavo iš vienuoliktosios pozicijos, tačiau sugebėjo pakilti į septintą vietą ir pirmąjį savo karjeros GP baigė su taškais. Būtent britas buvo paskelbtas dienos lenktynininku.

Į dešimtuką taip pat pateko Lando Norrisas („McLaren“), Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) ir Nico Hulkenbergas („Haas“).