Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Šeštadienį vyks „LKF Žiemos taurės“ 2 etapas Anykščiuose

Jau kitą šeštadienį, sausio 14 d., Anykščių kartodrome vyks kartingo „LKF Žiemos taurės“ 2-ojo etapo varžybos. Pirmojo šios serijos etapo varžybos vyko dar gruodžio 17 d. Elektrėnuose.
Kartingų varžybos žiemą
Kartingų varžybos žiemą / Lietuvos kartingų federacijos nuotr.

Tokių varžybų iššūkis – ir oro sąlygos. „LKF Žiemos taurės“ varžybų ciklo metu sportininkams tenka kovoti važiuojant ir šlapio asfalto danga, lenktynininkai ieško kibiausių vietų slidinėdami suplūktu sniegu padengtuose kartodromuose ar stengiasi išvengti plikledžiu padengtų vietų ant, atrodytų, sauso asfalto.

„Galima pasakyti, kad lenktynininkai pamėgo šią lenktynių seriją. Tendencija tokia, kad dalyvių skaičius „LKF Žiemos taurės“ varžybose augo dar pernai. Ir tai suprantama.

Tai galimybė varžytis ir tam, kad žiemą lenktynininkai neprarastų kvalifikacijos, išlaikytų puikią sportinę formą. Juk Europoje ir visame pasaulyje mūsų kartingo meistrai yra konkurencingi būtent dėl universalumo – gebėjimo greitai važiuoti bet kokia danga.“ – sako Lietuvos kartingo federacijos prezidentas Valdas Jonušis.

Tad automobilių sporto aistruoliai kitą savaitgalį, sausio 14-ą dieną, turėtų aplankyti Anykščius. Nuostabiame Lietuvos kampelyje, kur gausu ir kitų pramogų turistams, gaus kartingų motorai, o įtemptos kovos ir efektingo važiavimo nestigs net ir spaudžiant speigui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius