2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Tarp „vienišių“ pirmaujantis Arūnas Gelažninkas: „Finišas ankstyvas kaip niekada“

„Finišas ankstyvas kaip niekada“, – taip penktadienį apibendrino motociklininkas Arūnas Gelažninkas. Motociklininkams ir keturratininkams greičio ruožas gerokai sutrumpėjo, kai paaiškėjo, kad toliau važiuoti dėl ketvirtadienį išmaltos trasos ir gausaus lietaus būtų nesaugu.
Arūnas Gelažninkas
Arūnas Gelažninkas / OrionDakarteam nuotr.

Apie tai, kad greičio ruožas nutraukiamas, A.Gelažninkas pirmiausia ir pranešė feisbuke.

Kiek vėliau vaizdo įraše jis pasakojo plačiau apie penktadienio situaciją ir kaip stengėsi elgtis pats.

VIDEO: Arūnas Gelažninkas: „Pirmoje degalų pildymo zonoje sužinojome, kad toliau važiuoti neteks“

„Greičio ruožas buvo sustabdytas po 100 kilometrų dėl to, kad mūsų šiandienine trasa pravažiavo automobiliai ir sunkvežimiai, bagiai, tai labai sudarkė trasą ir labai pavojinga pasidarė mums, motociklininkams.

Nes duobių didelių pasidarė, feshfeshas, akmenys jame ir nieko nesimato. Pora sportininkų stipriai krito, vienam varžybos tikrai baigtos“, – sakė „vienišių“ klasėje pirmaujantis motociklininkas.

Organizatoriai paskelbė, kad motociklams užskaitys šiandienos greičio ruožo rezultatus po šimto kilometrų. Arūnui Gelažninkui tai gera žinia, nes po šios dienos jo lyderystė „vienišių“ klasėje tapo dar ryškesnė.

„Važiavau labai atsargiai, saugodamas motociklą, nesinorėjo prieš laisvą dieną keičiant daug detalių kažką sulaužyti ir sustoti. Tai visai pavyko“, – džiaugėsi Arūnas.

Jo teigimu, netikėta buvo, kad greičio ruožą sustabdė, bet tam pritarė visi sportininkai.

„Dar devyni sportininkai buvo pajudėję tolyn, bet juos pasivijo sraigtasparnis. Tai visi grįžo ties 100 kilometru ir patraukė namo“, – sakė A.Gelažninkas.

Jis kalbėdamas dar nežinojo, ar rezultatas bus užskaitytas, bet to tikėjosi.

A.Gelažninkas šią atkarpą įveikė trečias savo grupėje atsilikęs mažiau nei 2 minutėmis nuo „ Original by Motul“ lyderio, tačiau susumavus rezultatus iš ankstesnių greičio ruožų, vis dar išlaiko pirmąją vietą šioje klasėje, padidinęs persvarą 31-a minute prieš antroje vietoje esantį varžovą, tai jau 48 minučių persvara. Bendroje vietoje A.Gelažninkas kyla į 27-ąją vietą.

„Dabar turėsiu daugiau laiko tvarkytis“, – šypsojosi Arūnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką