Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Trečioji „CFMOTO Hunt The Wolf“ diena: „Killer Hill“ lietuvių neišgąsdino

Rumunijoje tęsiasi bekelės varžybos „CFMOTO Hunt The Wolf“. Kalnais nusidriekusį maršrutą šiandien įveikė abu „Motorider Racing Team“ ekipažai – keturračiu važiuojantis Adomas Gančierius bei motobagiu startavęs Antano Kanopkino ir Petro Šiaučiūno duetas.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.
VIDEO: Trečioji „CFMOTO Hunt The Wolf“ diena

Trečiąją dieną Adomas Gančierius pradėjo būdamas antroje „Crossover“ įskaitos vietoje. Norint pakilti į lyderio poziciją klasėje, jam reikėjo panaikinti maždaug dviejų minučių deficitą ir už savęs palikti švedą Calle Elfverį. Tą padaryti lietuviui pavyko. Adomas Gančierius dieną baigė antroje vietoje, į priekį praleisdamas tik šveicarą Reto Pircherį.

Tokia šios dienos finišo tvarka lėmė rokiruotę bendroje trijų dienų rezultatų suvestinėje. Joje „CFMOTO 1000“ keturratį vairuojantis lietuvis pakilo į pirmąją vietą ir šveicarą Reto Pircherį lenkia 26 sek. Jau beveik dviem minutėmis nuo Adomo Gančieriaus atsilieka trečioje vietoje klasifikuojamas Calle Elfveris.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka

Po finišo „Motorider Racing Team“ atstovas Adomas Gančierius pasakojo, kad diena nebuvo itin sudėtinga – pavyko išvengti didesnių laiko praradimų ir klaidų.

Be to, lietuvio neišgąsdino ir „Killer Hill“ pavadintas nusileidimas nuo labai stataus kalno. Adomas Gančierius jį įveikė be jokių problemų, nors kai kuriems dalyviams kalnu žemyn teko nusiridenti ir dėl patirtų sužalojimų iš varžybų pasitraukti.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka

„Šiandien važiavau ramiai, protingai. Stengiausi neskubėti kur nereikia, nesugadinti motociklo. Buvo daug navigacijos, bet nuo pat ryto navigacijos imtuvas pradėjo strigti. Dažnai rodė kažkokius vėjus, kad neva ne ten važiuoju.

Visai netoli finišo pramušiau ratą, tapo sunku vairuoti. Į medžius net buvau atsirėmęs. Teko panaudoti galinę „gervę“, nes užšokau ant tokio medžio ir vos motociklo nepaleidau 50 metrų į apačią. Nieko, spėjau sustoti. Leidomės nuo „Killer Hill“ į apačią, bet vakar ir šiandien tikrai turėjome statesnių nusileidimų nei jame“, – kalbėjo Adomas Gančierius.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka

Tuo metu Antano Kanopkino ir Petro Šiaučiūno tandemas, lenktyniaujantis „CFMOTO Z1000“ motobagiu, šiandien vėl turėjo šiokių tokių techninių problemų. Nors ekipažas preliminariai finišavo devintoje vietoje, o po trijų dienų rikiuotėje klasifikuojamas trečias, šie rezultatai dar pasikeis lietuvių naudai.

GPS siųstuvus ir maršrutus peržiūrėję organizatoriai išskaičiuos tą laiką, kurį ekipažas trasoje stovėjo. Tokia išimtis, kai stovėtas laikas netraukiamas į bendrą trasoje sugaišto laiko įskaitą, taikomas tik „Adventure“ klasei. Pasak dueto, ši diena nuo kitų skyrėsi gerokai didesniu vidutiniu greičiu.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Varžybų akimirka

„Buvo dideli, ilgi kalnai ir su tokiu kampu, kur tikrai svilini variatoriaus diržą. Aišku, gal reikėjo sustoti anksčiau ir jį pasikeisti, bet galvojome, kad pavyks įveikti dar 500 metrų ir pasiekti asfaltą. Tačiau nepasiekėme. Diržas užkaito, išsilydė variatoriaus kreipiančiosios. Pasikeitėme diržą, įveikėme tuos 500 metrų. Pasiekus asfaltą jau laukė mechanikai, kurie pakeitė galinę variatoriaus lėkštę.

Šiaip visą dieną važiavome be navigacijos klaidų, be nesąmonių. Jeigu taip idealiai, tai klaidžiojome daugiausiai gal penkias minutes. Bet klaidžiojo visi. Jei vakar, užvakar trasa buvo „trial“ stiliaus, per akmenis, šakas, medžius, tai šiandien gazas-dugnas. Labai patiko diena. Greita, velniškai greita diena.

Komandos nuotr./Varžybų akimirka
Komandos nuotr./Varžybų akimirka

Porą kartų trenkiau smarkiai į kelmą, galvojome, kad nuleido ratą. Paskui į akmenis trenkiau. Irgi galvojome, kad jau viskas. Bet žiūrime, kad atlaikė. Diena – super. Ėjome oru.

Jei ne tas diržas, tai būtume finišavę kažkur iš paskos Adomo, nes šiandien trasa tiek „Crossover“, tiek „Adventure“ ar SSV buvo beveik ta pati. Nespėliojame rezultatų – rytas už vakarą protingesnis. Matysime, kaip susidėlios viskas, kas kiek sugaišo, prarado“, – kalbėjo Antanas Kanopkinas, pabrėžęs, kad šiandien savo mechanikams jau nebijos pažiūrėti į akis.

Komandos nuotr./Varžybų akimirka
Komandos nuotr./Varžybų akimirka

Trečiąją „CFMOTO Hunt The Wolf“ dieną finišą sėkmingai pasiekė ir kiti lietuviai. Mindaugas Lelys „Extreme“ klasėje finišavo antras.

„Crossover“ kategorijoje Marius Kvetkauskas parodė penktą laiką, dešimtą ir vienuoliktą vietas pasidalino atitinkamai Povilas Ignatavičius ir Algirdas Mosekonis. Mantas Borisevičius finišavo devynioliktas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais