Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Trumpa, bet skausminga diena: B.Vanagas po truputį kopia rezultatų lentele aukštyn

Trečioji sportinė Dakaro ralio diena buvo trumpa bei greita. Greičio ruožas, turėjęs tęstis daugiau nei 300 km, buvo sutrumpintas ir dalyviams teko įveikti tik 255 sportinius kilometrus. Tokį sprendimą organizatoriai priėmė dėl po lietaus sunkiai pravažiuojamų kai kurių trasos vietų. Atnaujintu „Toyota GR DKR Hilux“ visureigiu važiuojantis Benediktas Vanagas sakė, kad šiandien sekėsi neblogai ir tiesiosiose pavyko važiuoti greičiau nei vakar. Tiesa, neišvengė nors ir smulkių, bet skaudžių incidentų.

VISOS DAKARO NAUJIENOS IR REZULTATAI

Preliminariais duomenimis sportininkas trečiąjį greičio ruožą įveikė aštuonioliktoje pozicijoje ir vis dar nesileido aplenkiamas nei vieno lietuvio. Bendroje įskaitoje Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro duetas kol kas penkioliktas.

„Vėl labai greitas greičio ruožas. Dar šiek tiek trūksta maksimalaus greičio – situacija nuo vakar pagerėjusi, bet dar trūksta. Buvo labai daug tiesiųjų, o kopos pakankamai „žudikiškos“, – finišavęs kalbėjo „Toyota Gazoo Racing Baltics“ pilotas.

Kalbėdamas apie maksimalų greitį B.Vanagas minėjo, kad nors ir pavyko važiuoti greičiau nei vakar, komanda ties šiuo klausimu dar turės padirbėti.

Sportininkas pasakojo, kad ruožo pradžioje važiuodami kopomis stipriai nukrito nuo vienos ir šiek tiek pažeidė savo kaklą: „Po to per kopas važiavau šiek tiek ramiau, nes jaučiau nemažą skausmą.“

Organizatoriai žada iššūkių įvairovę

Kalbėdamas apie rytoj laukiantį greičio ruožą, kuriame organizatoriai žada daugiau akmenų, ir potencialius T1+ klasės automobilio pranašumus jame, B.Vanagas nesidžiaugė iš anksto ir kalbėjo, kad kokia bus trasa tokia ir važiuos – pasirinkimo čia nėra: „Pamatysim. Su dideliais ratais irgi gali prisižaisti, dar ne iki galo žinau, ką gali šie ratai.“

Rytoj dalyvių laukia pats ilgiausias šio Dakaro greičio ruožas – teks įveikti net 465 sportinius kilometrus ir 242 kilometrus pervažiavimuose. Dakaro maršrutas sukasi į Pietų pusę ir, pasak organizatorių, ilgiausia diena kol kas atneš didžiausią iššūkių įvairovę. Laukia greiti pirmieji du šimtai kilometrų, o vėliau lenktynininkus pasitiks įvairių dydžių kopos.

Kuo arčiau finišo, tuo daugiau žadama akmenų. Čia legendos statusą turinčiam pilotui ramiau jaustis leis didesni „Toyota GR DKR Hilux“ ratai – dėl mažesnės tikimybės pramušti padangas komanda galės palaikyti didesnį tempą nei galėdavo su senesne šio automobilio versija. Trečiadienį į finišą atvažiavę dalyviai jau bus įveikę trečdalį Dakaro ralio – prieš akis dar daugiau nei savaitė sudėtingiausių lenktynių pasaulyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius