Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

U.Aava atstovaus „Stobart M-Sport” komandai

Paaiškėjus ateinančio WRC sezono pirmojo etapo – Airijos ralio („Rally Ireland”) – dalyvių sąrašui užfiksuota staigmena – perspektyviausias Estijos ralio lenktynininkas Urmo Aava atstovaus „Stobart” komandai.
Urmo Aava
Urmo Aava / nuotr.

Šis faktas reiškia, kad estas nebevairuos „Citroen C4 WRC” automobilio, padedamas „Citroen” antrinės komandos „PH Sport”, ir persės į „Ford Focus WRC”, kaip ir buvo prognozuojama anksčiau.

U.Aava savo rezultatais visus nustebino 2008 metų sezone, kai per 10 varžybų seriją laimėjo palyginti nemažai greičio ruožų ir finišavo ketvirtoje pozicijoje Akropolio (Graikija) ralyje. Visą debiutinį sezoną estas vairavo C4 WRC. Iki tol jis dalyvavo „J-WRC” („Junior WRC”) varžybose.

Šiemet U.Aava su šturmanu Kuldaru Sikku dalyvaus aštuoniuose pasaulio ralio čempionato etapuose (šiemet WRC sumažėjo ir bendras etapų skaičius: nuo 15 iki 12). Čempionatas, be Airijos, vyks Norvegijoje, Portugalijoje, Italijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Ispanijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Airijos ralyje estų ekipažas „Stobart M-Sport” komandai atstovaus su britu Matthew Wilsonu bei norvegu Heningu Solbergu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius