2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vaidotas Žala diktuoja „Dakaro 2019“ madas: prie plačios šypsenos dera kalniečio akiniai

Vaidotas Žala – vienas iš penkių Lietuvos komandų atstovų, kurie sausio 7 d. stos prie Dakaro ralio starto linijos Limoje, Peru. Turbūt prisimenate, kad, vos atskridęs į Pietų Ameriką, Vaidotas susirgo. Vėliau, automobilio bandymų metu, teko čia pat dykumoje keisti vairo mechanizmo detalę. Tačiau sausio 4 d. lenktynininkas dėmesio centre atsidūrė visai ne dėl sportinių reikalų.
Vaidotas Žala
Vaidotas Žala

Vos pamatę Vaidotą su naujais akiniais, žurnalistai ir „Agrorodeo“ komandos nariai puolė domėtis, kas paskatino Vaidotą taip pasipuošti.

Šturmanas Saulius Jurgelėnas ilgai neigė, kad tai jo dovana. Tiesa, juokavo, kad ralio vairuotoju tokie kalniečio akiniai – pats tas. Nes apriboja matomumą šonuose ir verčia žiūrėti tik į priekį. Todėl šturmanui turėtų būti lengva suvaldyti tokį vairuotoją.

Galiausiai patyręs šturmanas leid suprasti, kad, kaip sako prancūzai, reikia ieškoti moters. Vaidotui šiuos kalnuose dažniausiai naudojamus akinius dovanojo mylimoji Giedrė. Naujas V.Žalos talismanas, padedantis neapakti nuo dykumos smėlio spindesio?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką