2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilkyčiuose susitiks Baltijos šalių autokroso elitas

Rugpjūčio 31-ą dieną Vilkyčių autokroso trasoje bus duotas startas Lietuvos automobilių kroso čempionato ketvirtojo ir Baltijos šalių autokroso čempionato trečiojo etapo varžyboms.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Tomo Markelevičiaus nuotr.
Temos: 1 Autokrosas

Du skirtingus etapus sujungsiančios varžybos į Vilkyčius suburs daugiau nei pusšimtį dalyvių. Jau dabar dalyvių sąraše galima išvysti 50 lenktynininkų, kurie pasiryžę įrodyti savo pajėgumą vienoje geriausių autokroso trasų Lietuvoje.

Žiūrovai trasoje galės išvysti kėbulinius automobilius, kurių parke galima rasti visko – nuo „VAZ 2101“ iki „Toyota MR2“. Taip pat varžybose pasirodys ir ypač daug ovacijų sulaukiantys bagių vairuotojai. Jie suskirstyti į tris divizionus.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka

Rugpjūčio 31-ą dieną, sekmadienį, laisvosios treniruotės prasidės jau nuo 9.45 val. o po varžybų atidarymo, vidurdienį, lenktynininkai stos į kovą kvalifikaciniuose važiavimuose.

Varžybų pertraukų metu žiūrovai taip pat neturės laiko nuobodžiauti, mat organizatoriai pasirūpino gyva „Country“ muzika.

Organizatorių nuotr./Renginio plakatas
Organizatorių nuotr./Renginio plakatas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką