Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 16d. 20:50

Apdovanoti geriausi metų buriuotojai: į sceną lipo olimpiečiai, „Ambersail 2“ įgula ir jaunimas

Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka
Valdo Kopūsto / 15min nuotr. / Metų buriuotojai Viktorija Andrulytė ir Juozas Bernotas

Lietuvos buriuotojai šiemet savo šaliai padovanojo ne vieną pergalę, didžiulio visuomenės atgarsio susilaukusią iniciatyvą ir begalę įspūdingų, jūra ir vėju kvepiančių vaizdų. Visi jie už tai buvo pagerbti šeštadienio vakarą – sostinės Vaidilos teatre vyko jau tradicija tapę Lietuvos buriavimo apdovanojimai 2019.

Jau nuo 17 val. į Vaidilos teatrą rinkosi šventiškai pasipuošę buriuotojai, čia jūsų susirinko daugiau nei du šimtai. Kasmet lapkričio mėnesį vykstantys apdovanojimai – puiki proga pasidžiaugti per sezoną nuveiktais darbais: kai jachtos jau iškeltos į krantą žiemos poilsiui, metas prisiminti įspūdingiausius buriavimo įvykius ir pasidalinti po burėmis vykusiomis intriguojančiomis istorijomis.

„Buriavimas ypatingas – jis apima ir olimpinį sportą bei aukščiausių pergalių siekį, ir laisvalaikio keliones. Į jį įsitraukia tiek jau kažkelintą gyvenimo dešimtį skaičiuojantys pasaulinių akvatorijų buriuotojai, tiek penkiamečiai vaikai, bandantys savo jėgas ir formuojantys savo charakterį Lietuvos ežeruose ar mariose. Būtent šią įspūdingą įvairovę ir atspindėjo apdovanojimuose paminėti šio sezono įvykiai bei pasiekimai“, – pradėdamas oficialią ceremoniją sakė Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis.

Šventinė ceremonija Vaidolos teatre prasidėjo perkusininko, energingu grupės „BIX“ būgniniko Gintauto Gascevičiaus pasirodymu, netrukus į sceną žengė ir vakaro vedėju tapęs Giedrius Masalskis.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka

„Žinau, kad visi laukiate apdovanojimų pradžios, tačiau laivyne – kaip visi puikiai žinote – viskas vyksta laiku, arba... truputį vėliau“, – kalbą nuotaikingai pradėjo G.Masalskis.

Po šių jo žodžių scenoje buvo išdalyti buriuotojo Broniaus Rožinsko vardo medaliai „Už okeaninius žygius Lietuvai“. Kol kas tokiais medaliais buvo apdovanoti tik 8 asmenys, o šeštadienio vakarą Rotary Klubas „Concordia 1826“ drauge su Lietuvos buriuotojų sąjunga apdovanojo dar tris kapitonus, medalius įteikė klubo prezidentas Kęstutis Linkus ir N.Nasvytis.

Pirmasis už dalyvavimą trijų lietuvių jachtų žygio per Atlantą 1989 metais organizavime ir kapitonavimą jachtai „Dailė“, Lietuvos valstybės vardo garsinimą apdovanotas kapitonas Žvaigždras Drėma.

„Noriu padėkoti buriuotojams už apdovanojimą, už atsmintį. Sunku patikėti, kad tais laikais buvo galima buriuioti ik jūrlapį, žvaigdėlapį, kompasą ir liniuotę“, – sakė apdanojimą atsiėmę Ž.Drėmos šeimos nariai.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka

Čia taip pat pagerbtas kapitonas Vasilijus Gubanovas – už dalyvavimą trijų lietuvių jachtų žygyje per Atlantą 1989 metais (jachta „Audra“) ir plaukime aplink Pasaulį 1993–1995 metais su jachta „Laisvė“, Lietuvos valstybės vardo garsinimą.

Ypatingo įvertinimo sulaukė ir kapitonas Algimantas Patašius – už dalyvavimą trijų lietuvių jachtų žygyje per Atlantą 1989 metais (jachta „Dailė“) ir pirmajame lietuvių jachtos plaukime aplink Horno kyšulį 1994 m. su jachta „Laisvė“, Lietuvos valstybės vardo garsinimą.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Algimantas Patašius
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Algimantas Patašius

Po sveikinimo kalbų – metas duoti startą pagrindiniams apdovanojimams! Žiūrovai galėjo išvysti nuotaikingą vaizdo klipą ir prisiminti įspūdingiausias metų buriavimo akimirkas.

„Šis renginys kažkuo panašus į Kalėdas: kalbame apie pasiekimus, apie nuveiktus gerus darbus, drąsą, charakterio ugdymą – visa, ką duoda buriavimas ir kuo galime dalintis su visais“, – sakė N.Nasvytis.

Pirmas apdovanojimas – METŲ DEBIUTAS. Juo pretendavo tapti Zarasų buriavimo mokykla „Suominis“, „RS Feva“ jachtų klasės įgulos nariai Titas Linkus ir Ugnė Urbonaitė bei iniciatyva „NE Plastiko bangai“ – pastaroji buvo įvertinta kaip nugalėtoja. Apdovanojimą įteikti į sceną buvo pakviesta „Porsche“ Lietuva direktorė Rasa Klimavičiūtė.

„NE Plastiko bangai“ –iniciatyva, siekianti didinti Lietuvos gyventojų sąmoningumą dėl vandenynų užterštumo plastiku bei paversti Neringą pirmąja Lietuvos savivaldybe be vienkartinio plastiko. „Kuršių marių regatos“ metu ji įtraukė ne tik buriuotojus, bet ir Nidos gyventojus bei svečius. Buvo sutvarkyti laukiniai paplūdimiai, Nidos lauko renginiuose atsisakyta vienkartinio plastiko, didelė dalis Neringos verslo atstovų atsisakė vienkartinio plastiko pakuočių ar įrankių. Projektas sulaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio.

„Norėjome parodyti, kad mokame ne tik buriuoti, kad mums rūpi ir kiti dalykai“, – sakė apdovanojimą Neringos savivaldybės vardu atsiėmęs N.Nasvytis.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Naglis Nasvytis
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Naglis Nasvytis

Vienas pirmųjų apdovanojimų buvo įteiktas ir METŲ JAUNAJAM BURIUOTOJUI arba BURIUOTOJAI, jais pretendavo tapti perspektyvus Lietuvos „Optimist“ jachtų klasės rinktinės narys Matas Kniubas, „Optimist“ jachtų klase buriuojanti ir puikius rezultatus rodanti Rūta Mažunavičiūtė bei laimėtoju tapęs olimpinei „Laser Standard“ rinktinei auganti pamaina, vienu stipriausiu ir perspektyviausiu jaunuoju buriuotoju vadinamas ir kategorijoje nugalėjęs Vėjas Strelčiūnas.

Jam apdovanojimą scenoje turėjo įteikti olimpinė vicečempionė Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt, tačiau negalėjusi dalyvauti ceremonijoje ji pasidalino vaizdo įrašu, siųsdama linkėjimus iš Gardos.

„Noriu visiems labai padėkoti, treneriams, tėvams. Buvo labai dieli metai, labai patobulėjau. Kitais metais laukia dar didesni tikslai", – sakė apdovanojimą scenoje atsiėmęs V.Strelčiūnas.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Vėjas Strelčiūnas
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Vėjas Strelčiūnas

Apdovanojimo sulaukė ir METŲ TEISĖJAS. Visi žino, kad regatos distancijoje emocijos kartais ima viršų. Todėl tam, kad sportinės varžybos nevirstų chaotiška kova ar nesibaigiančių ginčų maratonu, kartais būtinas šaltas protas, tikslus žvilgsnis ir autoritetingas žodis. Už profesionalumą, autoritetą, korektiškumą bei objektyvumą buvo nominuoti trys teisėjai, tarp jų – jaunas, perspektyvus ir nuolat tobulėjantis Emilis Valentinaitis, daugelyje sezono regatų teisėjevęs Valerijus Bogūnas ir ilgametę teisėjavimo patirtį turintis, kone nei vienų varžybų nepraleidęs Rolandas Žentelis.

Nugalėtoją paskelbti į sceną lipo LBS Garbės teismo pirmininkas Andrius Končius, juo tapo įnirtingos kovos pergalę išplėšė R.Žentelis.

„Šis apdovanojimas ir ši nominacija nėra mano asmeninė, tai – komandinis darbas. Visa teisėjų komanda deda daug pastangų, kad varžybos vyktų sklandžiai, ačiū jiems visiems. O kolegoms noriu palinkėti imtis iniciatyvos, nebijoti atsakomybės ir pakeisti mane šioje nominacijoje", – atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo R.Žentelis.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Rolandas Žentelis
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Rolandas Žentelis

Nebuvo pamirštas ir METŲ TRENERIS, kurių pergalė neretai siejama ir su pačių sportininkų pergalėmis, pasiektais rezultatais. Šiemet tarp nominantų – net du olimpiečių treneriai, jais paskelbti Gintautas Bernotas – treneris, kurio auklėtinis, buriuotojas Juozas Bernotas, ir buriuotojos Viktorijos Andrulytės treneris Linas Eidukevičius. Tarp pretendentų laimėti metų geriausiojo vardą – ir į Lietuvą sugrįžęs, su Lietuvos „Laser Standard“ rinktine ėmęs dirbti Giedrius Gužys.

Nugalėtojo vardą scenoje paskelbė LBS viceprezidentas strateginiam vystymui Robertas Dargis, jis su pergale sveikino L.Eidukevičių.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Viktorija Adrulytė
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Viktorija Adrulytė

Buriavimas – ne tik sportas, bet ir įdomus laisvalaikio užsiėmimas, o buriuoti galima ne tik azartiškose varžybose, bet ir skrosti bangas tiesiog turistaujant. Žydras vanduo, bangų purslai ir lengvas siūbavimas – visa tai puikiai pažįstame kategorijos METŲ KELIONĖ nominantams.

Šiemet metų kelione pretendavo tapti: NBA-ESSC-Poseidono klubo vaikai ir jų 7 ežerų kelionė – kai 6 jaunieji buriuotojai su treneriu ir skautu per penkias vaikų rudens atostogų dienas spalio pabaigoje aplankė ir paburiavo 7 Lietuvos ežeruose. Taip pat – Deividas Talijūnas ir jo kelionė naujai įsigyta jachta „Rebel“, kai trijų asmenų šeima nuo Geteborgo Švedijoje per penkias savaites sėkmingai pasiekė Minijos kaimą, ir plaukimas itin tolimoje ir lietuviams mažai pažįstamoje Prancūzų Polinezijoje.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Saulius Šukaitis
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Saulius Šukaitis

Būtent ši 10 dienų trukusi sudėtinga navigacijos kelionė katamaranu buvo pripažinta metų įspūdingiausia, apdovanojimą už ją buriuotojams įteikė Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henkė.

„Linkiu svajonių, kelionių ir neškite vėliavą po pasaulį. Kaip tada, kai prieš dešimt metų keliavo prezidento vėliava", – sakė D.Henkė.

„Reikia geros idėjos, geros komandos ir labai svarbu turėti gerą kapitono padejėją", – atsiimdamas apdovanojimą sakė Saulius Šukaitis. Susirinkusiems jis papasakojo apie įdomiausias kelionės akimirkas.

„Kodėl Polinezija? Ta vieta – labai toli. Tai yra maždaug 17 tūkst. kilometrų, maždaug para skrydžio. Ko ten trenktis, kai galima paburiuoti Trakuose ar Kuršių mariose. Bet aš renkuosi tolimas vietas, Polinezija – tiek daug sluoksnių turintis kamuolys, į kurį galima sudėti labai daug", – kalbėjo jis.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Saulius Šukaitis
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Saulius Šukaitis

Dar vienas apdovanojimas – METŲ BURIUOJANTI ŠEIMA. Juk buriuoti galima ne tik vienam ar su įgula, galima ir su šeima. O jei dar visa šeima įsitraukia į buriavimo procesą? O buriuoti galima ne tik jūroje, vandenyne, lenktynių distancijoje, bet net ir ant kranto. Būtent tai rodo trys itin skirtingi buriuojančios šeimos nominantai – jais pretendavo tapti dviejų po pasaulį jachta keliaujančių jaunulių Gardauskų šeima, Pajarskų šeima, kurioje į buriavimą aktyviai įsitraukia visi šeimos nariai bei itin aktyviai katamaranu F18 buriuojanti ir varžybose dalyvaujanti Butkevičių šeima.

Šį apdovanojimą scenoje įteikė jachtos „Gera diena“ atstovai, nugalėtojais tapo Pajarskai, scenoje apdovanojimą atsiėmė jaunieji šeimos nariai.

„Ačiū tiems, kurie mus nominavo, kurie mus išrinko ir... ačiū tėvams, kad jie mus... pagamino“, – linksmai kalbėjo gausios Pajarskų šeimos janasis atstovas.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Pajarskų šeima
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Pajarskų šeima

Pastaraisiais metais Lietuvos buriavime netrūko įvairiausio masto įvykių tiek ant vandens, tiek krante. Vieni jų stiprino ir jungė pačius buriuomenės narius, kiti leido siekti naujų sportinių rezultatų, kaupti patirtį ir žinias, treti – reprezentuoti Lietuvą pasaulinėje buriuotojų bendruomenėje.

Šiemet METŲ BURIAVIMO ĮVYKIU pretendavo tapti Lietuvos buriavimo klubų čempionatas – pasaulyje itin sparčiai populiarėjančios buriavimo varžybos, kurios buriavimui pritaiko UEFA čempionų lygai analogišką formatą; „Ambersail 2“ dalyvavimas pasaulinėse regatose, kai tęsdama pirmosios „Ambersail“ jachtos tradiciją profesionali „Volvo 65“ jachta „Ambersail 2“ visą sezoną sėkmingai atstovavo Lietuvai prestižinėse aukščiausio rango regatose bei Lietuvos Respublikos „Formula Foil“ burlenčių čempionatas – pirmasis itin sparčiai pasaulyje populiarėjančių „Formula Foil“ burlenčių klasės čempionatas Lietuvos istorijoje.

Nominacijos nugalėtoją scenoje paskelbė LBS generalinis sekretorius Arvydas Usnys, juo tapo Lietuvos buriavimo klubų čempionatas. „Smagu, kad metai buvo aktyvūs, kad pasižymėjo įvykių gausa“, – sakė A.Usnys.

Prizą scenoje atsiėmė Saulė Žentelytė. „Dėkoju visos asociacijos vardu. Šį sezoną turėjome puikų, tai įrodo ir apdovanojimas, turėjome du etapus, manau visi laukia naujo sezono, kuris, galiu pažadėti, bus dar geresnis“, – sakė ji.

Apdovanojimuose už nuopelnus populiarinant buriavimą ir aktyviai įgyvendinant buriuotojiškas veiklas buvo išrinktas ir METŲ BURIUOTOJŲ KLUBAS. Juo pretendavo tapti Lietuvos „RS 280“ jachtų klasės asociacija, Elektrėnų buriuotojų klubas „Poseidonas“ ir „Ambersail Offshore Racing Club“ – klubas, susibūręs kad įgyvendintų išskirtinį pasaulinio masto projektą – su profesionalia „Volvo 65“ klasės jachta „Ambersail 2“ atstovautų Lietuvai prestižinėse pasaulinio masto regatose.

Sėkmingi startai tarptautinėse regatose jau pirmojo sezono metu įrodė, kad lietuviai gali būti konkurencingi ir aukščiausio lygio pasaulinėje buriavimo arenoje, tą klubas įrodė ir apdovanojimuose – jis buvo įvertintas kaip geriausias. Nugalėtojams prizą įteikė „Sportland“ vadovas Juras Vėželis.

„Ačiū, kad mūsų klubas buvo pastebėtas. Čia yra žmonių, kuriuos drąsiai galima vadinti geriausiais kapitonais. Klubas juda į priekį ir dar ilgai veiks“, – sakė vienas iš „Ambersail 2“ vaodvų M.Jotautis.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka

Specialus apdovanojimas buvo įteiktas ir 15min bei "Volfas Engelman" vardu. Tai – METŲ BURIUTOJIŠKA NUOTRAUKA, už kurią buvo galima balsuoti portale 15min. Iš 66 konkurse dalyvavusių kadrų buvo atsirinkti 15 geriausių, kurie pateko į kitą etapą. Nugalėtoją lėmė portale už labiausiai patikusią nuotrauką balsavę skaitytojai bei 15min fotografų komisija. Nugalėtoja tapo Aistės Ridikaitės nuotrauka, kurioje ji įamžino olimpietį, burlentininką Juozą Bernotą.

Aistės Ridikaitės nuotr./Purslai. Burlentininkas Juozas Bernotas linksminasi po treniruočių Gardos ežere
Aistės Ridikaitės nuotr./Purslai. Burlentininkas Juozas Bernotas linksminasi po treniruočių Gardos ežere

Autoriams prizą įteikė 15min komercijos direktorius Aivaras Matulis ir žurnalsitė bei rubrikos „Su vėju!“ redaktorė Monika Svėrytė ir bravoro „Volfas Engelman“ Marketingo vadovas Mantas Matukaitis.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Aistė Ridikaitė
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Aistė Ridikaitė

TAIP PAT SKAITYKITE: Paaiškėjo geriausios buriuotojiškos nuotraukos balsavimo rezultatai: pateikiame nugalėtojų 15-uką

Apdovanojimų ceremonijai įsibėgėjus – laikas ir didžiausiems vakaro apdovanojimams: Metų įgulai, Metų buriuotojai ir buriuotojui – jiems įteiktos unikalios rankų darbo iš stiklo lietos pereinamosios taurės, kurių autorius – skulptorius Remigijus Kriukas.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Lietuvos buriavimo apdovanojimų akimirka

METŲ ĮGULA šiemet pretendavo tapti Jachtos „Cool Water“ įgula, jachtos „Ambersail 2“ įgula ir jachtos „Pandora“ įgula. Ir nors dėl prizinės vietos vyko įnirtingas kova, metų geriausia buvo pripažinta „Ambersail 2“ – apie tai paskelbė ir specialų įgulos prizą įteikė bravoro „Volfas Engelman“ marketingo vadovas Mantas Matukaitis.

„Ačiū, netikėta, ypač tarp tų dviejų įgulų“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė „Ambersail 2“ vadovas Martynas Jotautis.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./"Ambersail2" įgula
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./"Ambersail2" įgula

Dar viena svarbiausių kategorijų – METŲ BURIUOTOJAS. Bendruomenėje netrūksta aktyvių, aukštus sportinius pasiekimus demonstruojančių, buriavimą populiarinančių ir šios sporto šakos vertybes propaguojančių narių. Vis dėlto geriausiais pretendavo tapti:

Šių metų „RS:X“ pasaulio čempionato metu iškovojęs Lietuvai kelialapį į 2020-ųjų Tokijo olimpiadą „RS:X“ burlenčių klasėje Juozas Bernotas, buriuotojas, šiemet su „Cool Water“ (X-35 jachtų klasė) įgula iškovojo sidabrą „X-35“ Pasaulio čempionate bei Lietuvos ORC čempionate, 1 vietą „Kuršių marių regatoje“ iškovojęs Raimondas Šiugždinis bei jachtos „Pandora“ įgulos vadas, šiais metais ne vienoje regatoje meistriškumą pademonstravęs Tadas Žižys.

Nugalėtoją paskelbė Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto atstovas, Lietuvos olimpinio fondo direktoriaus pavaduotojas Ignas Gibas, juo tapo J.Bernotas.

„Paprastai sakyčiau "ačiū, gero vėjo", tačiau šie metai kitokie, išskirtiniai", – dėkojamas visai savo palaikymo komandai ir brangiausiems žmonėms, tarp kurių žmonai, tėvui, kalbėjo J.Bernotas.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Juozas Bernotas
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Juozas Bernotas

Paskutinė, tačiau viena svarbiausių vakaro nominacijų – METŲ BURIUTOJA. Vertinant aukštus pasiekimus tarptautinėse bei Lietuvos regatose, padarytą pažangą ir pergales, taip pat Lietuvos buriuotojų atstovavimą, bendruomenės vertybių propagavimą, buriavimo populiarinimą 2019-ųjų geriausiaja pretendavo tapti olimpietė, „Laser Radial“ čempionate kelialapį į 2020-ųjų Tokijo olimpiadą „Laser Radial“ jachtų klasėje iškovojusi Viktorija Andrulytė, „RS Feva“ jachtų klasėje buriuojanti Ūla Matijošiūtė, 8 sezoną „Optimist“ buriuojanti Rūta Mažunavičiūtė.

Apdovanojimą įteikti buvo pakviestas Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto atstovas, Lietuvos olimpinio fondo direktoriaus pavaduotojas Ignas Gibas ir LBS viceprezidentas strateginiam vystymui Robertas Dargis, jis nugalėtoja paskelbė V.Andrulyte.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Viktorija Andrulytė
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Viktorija Andrulytė

„Šie metai buvo išskirtiniai dėl iškovotų kelialapių – taip pat sveikinu Juozą ir jo tėtį! Tai pat šiemet iškovota pirma vieta Marselyje. Visi prisidėjo prie pasiekimų šiais metais, o kiti metai – bus dar labiau išskirtiniai, laukia didelis pasiruošimas“, – kalbėjo V.Andrulytė.

Renginyje buvo pagerbti ir rėmėjai, tarp jų – „Volfas Engelman“ ir portalas 15min. „Mūsų ilgametė draugystė su „Volfas Engelman“ remiasi panašiomis vertybėmis ir daugelio dalykų supratimu, o šiemet ji įgavo visai kitą pagreitį. Patys turbūt tai jautėte – jie rėmė ir varžybas, remia ir šį renginį bei padeda mums su sklaida su 15min“, – sakė N.Nasvytis.

Sveikinimo žodžio sulaukė ir informacinis partneris 15min. „Jei sekėte rubriką „Su vėju!“, jūs matėte ir „Ambersail2“ plaukimus, ir jaunųjų mūsų buriuotojų pergalių paskelbimą, ir buriavimo renginius, kurie vyksta klubų dėka, labai jums ačiū“, – kalbėjo N.Nasvytis.

Per pastarąjį sezoną buriavimo rubrikos „Su vėju!“ skaitomumas portale išaugo kone 20 kartų. Tuo ant scenos pasidžiaugė ir 15min komercijos direktorius A.Matulis.

„Prieš pradėdami projektą jautėme didelę pagarbą. 15min turi labai panašias vertybes – esame išskirtiniai, nenorime tapti trumpalaikiais lyderiais, mums svarbios vertybės“, – sakė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Buriavimo apdovanojimuose sporto žvaigždės treniruočių drabužius trumpam iškeitė į kostiumus

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

08:17
00:52
08:29

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką