-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Komandinį darbą stiprina Klaipėdoje organizuojami buriavimo mokymai ir jachtų regata

Komandos formavimo mokymai – visame pasaulyje itin populiarūs užsiėmimai, kurių tikslas – sustiprinti kartu dirbančių žmonių tarpusavio ryšius ir pagerinti komandinį darbą. Mokėjimas dirbti kartu ypač vertinamas dėl geresnių idėjų generavimo, tinkamo darbų paskirstymo ir teisingo reagavimo kritinėse situacijose.
Buriavimas stiprina komandinio darbo įgūdžius
Buriavimas stiprina komandinio darbo įgūdžius

Geriausias būdas sustiprinti komandą – bendravimas už darbo ribų

Profesionali komanda – kiekvieno įmonės vadovo svajonė. Tačiau efektyvus komandinis darbas dažniausiai susiformuoja už darbo sienų, kai kiekvieno nario asmenybė atsiskleidžia neutralioje aplinkoje.

Lietuvoje tokią aplinką siūlo įmonė „Nautika“, teikianti įvairias su pasiplaukiojimais susijusias paslaugas, tarp kurių ir renginiai, skirti įmonėms.

Nuo gegužės iki spalio mėnesio komandos gali užsiregistruoti į užsiėmimus, kuriuose turės galimybę išmokti buriuoti, sužinoti apie darbą su burėmis ir šturvalu bei palenktyniauti jachtų regatoje. Be įvairių užsiėmimų, mokymų dalyvių lauks vakarinė dalis, kurios metu bus apdovanojami regatos nugalėtojai, aptariamos varžybos.

Buriavimas stiprina komandinio darbo įgūdžius
Buriavimas stiprina komandinio darbo įgūdžius

Vakarinė dalis leis artimiau pabendrauti su bendradarbiais laisvoje aplinkoje. Artimesni tarpusavio ryšiai gerina komandinio darbo efektyvumą, todėl tokios išvykos yra labai palankiai vertinamos, kai yra kalbama apie tinkamą įmonės darbą.

Renginio organizatoriai užtikrina adrenalino pliūpsnį lenktyniaujant, naujus įgūdžius ir svarbiausia – vienybės jausmą. Pasirinktinai vieną ar dvi dienas trunkantys nuotykiai su nakvyne atskleis kiekvieno komandos nario stiprybes labiau, nei visos praėjusios savaitės tarp keturių darbo vietos sienų. Mokymai rengiami Klaipėdoje ir Trakuose, todėl nekasdieniai vaizdai užtikrins gerą nuotaiką ir produktyvumą.

Nauda tiek vadovams, tiek komandai

Tokie mokymai taip pat labai naudingi ir įmonių vadovams. Formali aplinka neleidžia taip gerai pažinti savo komandos narių, todėl sunku sukurti motyvuojančią aplinką ir tinkamą psichologinį klimatą. Tokios bendros išvykos leis sukurti geresnį tarpusavio ryšį tarp komandos ir jos vadovo, kadangi čia vadovas taip pat taps komandos dalimi ir taip bus įgyjamas abipusis pasitikėjimas.

Yra daugybė skirtingų komandinių mokymų, tačiau vieni iš sėkmingiausių – gryname ore, kur praktika yra svarbesnė, nei teorinės žinios. Tokiu būdu komanda formuojasi natūraliau, kadangi kiekvieno grupės nario stiprybės pasirodo tiesiogiai per bendrų problemų sprendimą, o ne sėdint prie konferencijų stalo ir mąstant kuris bendradarbis ką sugeba geriausiai.

Buriavimas stiprina komandinio darbo įgūdžius
Buriavimas stiprina komandinio darbo įgūdžius

Visas naujienas apie buriavimą sekite projekto „Su vėju!“ puslapyje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius