Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Pasaulio čempionato startas Omane išbandė V.Andrulytės kantrybę

Omane, Al-Mussanah mieste, vykstantis pasaulio „Laser Radial“ jachtų klasės čempionatas trečiadienį, gruodžio 1 d., startavo išbandydamas čia susirinkusių sportininkų kantrybę – po beveik daugiau nei 5 valandų laukimo tiek krante, tiek ant vandens, pirmąją dieną lenktynės dėl štiliaus taip ir neįvyko. Tačiau, pasak Lietuvos atstovės, olimpietės Viktorijos Andrulytės, – tai neišvengiama buriavimo dalis, skatinanti sportininkus būti pasiruošusiems startui bet kurią akimirką.
Viktorija Andrulytė
Viktorija Andrulytė / Sander van der Borch nuotr.

„Pirmoji diena čempionate tikrai buvo labai ilga. Beveik tris valandas laukėme ant kranto, vėliau, vėjui šiek tiek sustiprėjus, visus išleido ant vandens, tačiau ir ten pralaukėme dar dvi su puse valandos, bet nė vienos lenktynės taip ir neįvyko. Tačiau tai – dalis buriavimo. Net ir laukiant labai ilgai reikia sugebėti išlikti susikoncentravus – vos vėjui sustiprėjus organizatoriai gali duoti startą, visada reikia būti pasiruošus“,- po pirmosios teigė kovai dėl kelialapio į 2024-ųjų Paryžiaus olimpiadą besiruošianti V.Andrulytė.

Pasak jos, kitos dienos, ko gero, irgi bus ilgos, bet tikėtina jau ne tiek dėl štiliaus, kiek dėl to, kad teks atsigriebti už neįvykusias pirmosios dienos lenktynes. Jau kone savaitę iki čempionato Omane varžyboms besiruošusi sportininkė teigia, kad kitomis dienomis čia vyravo lengvi ir vidutiniai vėjai, tad tokių tiek dalyviai, tiek organizatoriai tikisi ir ateinančiomis čempionato dienomis.

Į pasaulio čempionatą moterų grupėje iš viso užsiregistravo net 64 buriuotojos iš viso pasaulio – didžioji dalis jų į šias varžybas jau žiūri kaip į pasiruošimo Paryžiaus olimpiadai pradžią, tad konkurencija distancijoje nusimato itin didelė. Tarp konkurenčių – tokios buriuotojos kaip Tokijo olimpiados čempionė, Danijos buriuotoja, Anne-Marie Rindom, dabartinė pasaulio čempionė, olandė, Marit Bouwmeester bei kitos stiprios sportininkės.

Pasaulio čempionatas vyks gruodžio 1-6 dienomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius