Viktorija Andrulytė įspūdingai finišavo olimpiniuose vandenyse

Lietuvos buriuotoja Viktorija Andrulytė paskutiniame savo plaukime penktadienį užėmė trečiąją vietą. Sėkmingas finišas leido 29 metų kaunietei kiek pagerinti poziciją „Laser Radial“ klasės lenktynių galutinėje įskaitoje – 25 vieta.

Penktadienį V.Andrulytė baigė savaitę trukusį pasirodymą paskutiniais dviem plaukimais.

Devintajame ji iš pradžių laikėsi per vidurį tarp 44 buriuotojų, bet galiausiai liko 33 vietoje, atsilikusi 3 min. 17 sek. nuo olimpinės čempionės iš Nyderlandų Marit Bouwmeester.

Tačiau Kauno marių pakrantėje užaugusi lietuvė sužibo paskutiniame, 10-ajame, etape.

Ji iškart įsitaisė tarp lyderių, pralenkė dar kelias varžoves, įpusėjus distancijai buvo ketvirta, o finišavo trečioje vietoje. Lietuvė tik 13 sek. atsiliko nuo etapo nugalėtojos australės Maros Stransky. Taip pat 4 sek. nuo kanadietės Sarah Douglas.

Per 10 plaukimų 3 vieta buvo geriausia tarp V.Andrulytės rezultatų.

Prasčiausia – 38-oji – pozicija pirmajame etape pagal taisykles išsibraukė.

Suprasti akimirksniu

• Visos V.Andrulytės vietos žaidynių etapuose:
  • 38, 10, 29, 24, 26, 19, 23, 27, 33, 3.

Galutinėje įskaitoje pirmą kartą olimpinėse žaidynėse startavusi V.Andrulytė, gavusi 194 baudos balus, užėmė 25 vietą tarp 44 buriuotojų „Laser Radial“ klasėje.

Prieš penktadienio plaukimą Lietuvos buriuotoja rikiavosi 26-oje vietoje.

Pajėgiausių buriuotojų dešimtukas tęs kovą medalių lenktynėse.

Šiuo metu pirmauja danė Anne-Marie Rindom (64 baudos balai), už jos seka M.Bouwmeester (71) ir švedė Josefin Olsson (79).