Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anglijoje aštuoniolikmečio pilotuojamas oro balionas užsikabino už elektros laidų

Oro balionas
Oro balionas
Šaltinis: ekstremalas.lt
0
A A

Anglijoje, Northemptonšyro grafystėje 15 metrų aukštyje už elektros perdavimo laidų užsikabino karšto oro balionas, kuriame buvo du vyrai ir moteris.

Nemalonus įvykis nutiko sekmadienio vakarą netoli Velingboro, Bozeat gyvenvietėje. Pasak BBC, balionos kupolas apgaubė laidus, o po pagalbos šauksmo atvykę gelbėtojai ugniagesiai beveik keturias valandas laukė, kol bus išjungtas elektros energijos tiekimas ir tik po to pradėjo gelbėjimo operaciją.

Prieš pusiaunaktį, visi žmonės buvo sėkmingai nukelti žemyn, o atvykę medikai apžiūrėjo smulkius jų sužeidimus – daugiausiai nudegimus. Netrukus atvyko į nelaimę patekusiųjų artimieji ir giminės.

„Mes artėjome link stadiono, tačiau oro balionas palietė elektros laidus. Buvo didelis trenksmas. Nežinau, kaip tai įvyko. Būdami viršuje šiek tiek sušalome, nesmarkiai apdegėme. Tačiau nelaimės metu laikėmės tvirtai. Kai užstrigome, galvoje kirbėjo įvairios mintys, todėl labai gera vėl būti saugiems žemėje“.

Aštuoniolikmetis oro baliono pilotas Adamas Griffithsas pasakojo: „Mes artėjome link stadiono, tačiau, nelaimei, lietėme elektros laidus, buvo nemenkas trenksmas. Tvirtai nežinau, kaip tai nutiko, viskas šiek tiek neaišku, jeigu sąžiningai. Būdami taip ilgai ten viršuje šiek tiek visi sušalome, taip pat yra keletas nežymių nudegimų, bet mes visi laikomės gerai. Kai ten įstringi, galvoje kirba visokios mintys, kas galėtų nutikti, bet svarbiausia yra tai, kad mes vėl esame čia apačioje ir saugūs“.

VIDEO: Hot-air balloon hits power lines at Wellingborough trapping three.flv

ekstremalas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Oro balionas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką