Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 26d. 09:16

Atlikęs akrobatinį triuką banglentininkas nusileido ne ant lentos, bet ant ryklio

Banglentininkas Billy O'Leary
"9news" / Banglentininkas Billy O'Leary

Banglentininką Billy O'Leary kai kas jau vadina gimusiu po laiminga žvaigžde. Dvidešimtmetis britas liko gyvas, kai atlikęs akrobatinį triuką nusileido ne ant lentos, bet... tuo metu priplaukusio ryklio. Vaikinui du kartus pavyko ištrūkti iš plėšrūno nasrų ir nuplaukti iki kranto.

Tai įvyko Australijoje, netoli Golden (Auksinės) pakrantės, rytinėje šalies dalyje.

Bukasnukis ryklys arba dar kitaip vadinamas jautinis ryklys, priklausantis pilkųjų ryklių šeimai – vienas pavojingiausių plėšrūnų.

Ryklys iš pradžių čiupo už pėdos, po to už blauzdos ir suplėšė Achilo sausgyslę. Laimė, susidūrimas su rykliu įvyko netoli kranto ir britui pavyko ištrūkti iš nasrų ir priplaukti iki sausumos.  Čia jam padėjo atskubėję draugai ir gelbėtojai.

Iš Nobby paplūdimio jis buvo skubiai išvežtas į „Gold Coast“ ligoninę.

„Aš jaučiuosi gerai, mane atakavo dvidešimties pėdų ryklys. Cha, cha, cha, – kalbėdamas su žurnalistais juokėsi britas.

„Jis gimė po laiminga žvaigžde ir išsaugojo koją, – matęs įvykį komentavo kitas banglentininkas Shane Cable. – Ryklys kartą įkando smarkiai, po to dar, rodos, du kartus, nestipriai.“

Britas Australijoje gyveno pas savo draugą Tysoną ir jo tėtį Noelį Kolkka.

„Aš buvau perspėjęs, kad šiose vietose lankosi rykliai. Nekart juos mačiau, tačiau per  20 metų, kol čia gyvenu, jie niekada nepuolė žmonių, – pasakojo N.Kolkka. – Nežinau, ar Billy patyrė šoką, bet po ryklio atakos morališkai laikėsi labai tvirtai.“

Bukasnukiai rykliai paprastai laikosi ne didesniame nei 30 metrų gylyje, maitinasi žuvimis, kitais rykliais (net ir savo rūšies), delfinais, vėžliais, paukščiais, sausumos žinduoliais ir yra itin agresyvūs, todėl griebia bet kokią potencialią auką. Jie vieni dažniausiai žmones atakuojančių ryklių.

ekstremalas.lt
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką