Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Garsusis Nickas Vujičičius, žmogus be kojų ir rankų, po banglentės išbandė ir šuolį parašiutu

29 metų JAV gyvenantis serbų kilmės Nickas Vujičičius moka džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Pavyzdžiu milijonams žmonių galintis būti Nickas neseniai su instruktoriumi atliko šuolį parašiutu, anksčiau išbandė važinėjimąsi riedlente ir plaukiojimą banglente. Nickas Vujičičius – žmogus be kojų ir rankų.
Nickas Vujičičius
Nickas Vujičičius

Neseniai N.Vujičičius (pilnas vardas ir pavardė – Nicholas Jamesas Vujičičius) su instruktoriumi atliko šuolį parašiutu.

„Aš myliu parašiutizmą!“ – juokėsi po šuolio optimistiškas ir gyvenimą mylintis žmogus. Šuolius parašiutu Nickas išbandė su savo žmona – Kanae Miyahara, su kuria susituokė 2012 metų vasario 12 dieną.

VIDEO: Nick Vujicic SKYDIVING JUMP

Anksčiau Nickas išbandė banglentę, o jo mokytoja buvo garsi banglentininkė Betani Hamilton, kuri prieš devynerius metus, kai jai dar buvo tik 14 metų, akistatoje su rykliu neteko rankos.

Dar anksčiau N.Vujičičius pabandė važinėtis ir riedlentėmis.

VIDEO: NICK VUJICIC SURFING

1982 metų gruodžio 4 dieną Australijos mieste Brisbene serbų emigrantų šeimoje gimęs N.Vujičičius yra garsus lektorius, motyvatorius.

Nickas gimė be rankų ir kojų, bet yra visiškai sveikas. 1990 metais, išgyvenęs dėl savo neįgalumo, Nickas bandė nusižudyti, tačiau liko gyvas. Ir netrukus suvokė, kad gali būti pavyzdžiu kitiems žmonėms.

Jaunas vyras išmoko plaukti, vaikščioti, dviem kairės pėdos pirštais rašyti, valytis dantis, skustis, šukuotis, kalbėti telefonu, rašyti kompiuteriu. Jau septintoje klasėje jis tapo seniūnu.

Netrukus jis išgarsėjo visame pasaulyje ir tapo garsiu lektoriumi, pamokslininku, dalyvauja labdaringuose renginiuose.

2005 metais N.Vujičičius gavo metų „Jaunojo australo“ premiją.

2009 metais nusifilmavo garsiame filme „Drugelių cirkas“ („The Butterfly Circus“), kuriame pasakojama apie žmogų be galūnių.

Nickas apvažiavo 24 pasaulio valstybes, dalyvauja daugybę televizijos laidų, 2010 metais išleido knygą. Šiuo metu su savo žmona Kanae jis gyvena JAV, Kalifornijoje.

VIDEO: LOOK AT YOURSELF AFTER WATCHING THIS.mp4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais