Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuotaikingos irklavimo sniege varžybos „Red Bull Snow Kayak“ atkeliauja ir į Druskininkų sniego areną

Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Apkeliavęs didžiuosius pasaulio kalnų masyvus, apšilęs kojas svaiginančiose aukštumose, „Red Bull Snow Kayak“ atvyksta į Lietuvą ir meta sau iššūkį – paruošti lenktynių trasą miškų ir klonių krašte.

Jau vasario 18 d. Druskininkų sniego arenoje griaudės adrenalino ištroškusių irkluotojų ovacijos. Jau vasario 18 d. tu gali tapti vienu iš jų.

„Red Bull Snow Kayak“ yra sportiškai ironiškas renginys, reikalaujantis daug drąsos ir kiek mažiau įgūdžių. Specialiai iš sniego suformuota lenktynių trasa vienu kartu startuoja keturios vienvietės sportinės baidarės ir jų vadeliotojai. Du greičiausieji patenka į sekantį etapą. Ir taip iki pirmojo prizinio trejetuko.

Trys greičiausieji sniego irkluotojai bus apdovanoti pagal nuopelnus. Visų greičiausias irklų virtuozas gaus „Robinzonados“ organizuojamą jūrų ekspediciją į Suomijos archipelagą. Tai reiškia – irstysis tarp ledo lyčių, pažins atšiaurių kraštų florą ir fauną, patirs nuotykių, kaip tikroje Indiana Jones istorijoje.

“Tai fizinio ir moralinio pasiruošimo reikalaujanti ekspedicija, todėl prieš kelionę laimėtojas bus kviečiamas į specialius kursus. Ekspedicijos metu galiu garantuoti kvapą gniaužiančius vaizdus: sutiksime šiaurės elnių, plaukiojančių jūroje, kiaulės dydžio triušių, iš arti susipažinsime su jūra ir jos kaprizais”, – ugningai pasakojo kelionės organizatorius robinzonas Linas Samaška.

Antrasis ir trečiasis irkluotojai gaus dovanų čekius naujam eksteramalaus sporto inventoriui įsigyti renginio draugų „X-Club Shop“ parduotuvėje.

Renginio pradžia 14:00 val. Visų registruotų dalyvių lauksime 12:00 val.prie kasų – reikės palikti po keletą autografų. Renginio dieną registruotiems dalyviams visos dienos bilietas į areną – už simbolinę kainą.

Registruotis ir dalyvauti kviečiami visi, kuriems iki renginio dienos bus suėję 16  metų. Dalyviai privalo turėti ir dėvėti šalmus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką