Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 16d. 17:35

Šalies garbę „Red Bull Wake2el“ vandenlenčių turnyre gins penki Lietuvos atstovai

Vandenlenčių varžybų akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vandenlenčių varžybų akimirka

Paaiškėjo, į kieno rankas Lietuvoje nukeliavo asmeniniai kvietimai dalyvauti viename rimčiausių Europos vandenlenčių sporto renginių – mūsų šalyje vykstančiame „Red Bull Wake2el“ turnyre. Šios varžybos tiesiogiai bus transliuojamos 15min portale.

Ne per seniausiai vykusios „Red Bull Wake2el“ atrankinės varžybos lietuviams nebuvo itin sėkmingos. Užsienio atletų pajėgos buvo ypač aukšto lygio ir iš dešimties laisvų vietų mūsų tautiečiai iškovojo tik trejetą. Vieną kelialapį laimėjo Motiejus Lisauskas, kitus du – Agnesė Šatavičiūtė ir Monika Platukytė.

Tačiau iš viso taip laukiamose varžybose dalyvaus penki lietuviai, mat dar du atletai gavo vardinius kvietimus. Tokius pat kvietimus, tik kiek anksčiau, gavo ir geriausi Latvijos bei Estijos sportininkai.

„Latviams ir estams kvietimus išsiuntėme kiek anksčiau, nes laukėme pirmojo Lietuvos vandenlenčių čempionato etapo rezultatų – norėjau pasitikrinti, kas šiemet demonstruoja geriausius įgūdžius ir įspūdingiausius triukus, nes „Red Bull Wake2el“ bus tikrai didelis iššūkis“, – pasakojo „Red Bull Wake2el“ koordinatorė ir Lietuvos vandenlenčių čempionato organizatorė Agnė Šimanskytė.

Vardinius kvietimus gavo Lietuvos vandenlenčių čempionate pirmąją vietą užėmęs Domantas Kazickas ir trečiąją vietą pelnęs Martynas Šlikas – mat antrąją vietą užėmęs Motiejus Lišauskas savo kelialapį išsikovojo per atrankines varžybas. Taigi „Red Bul Wake2el“ pasirodys visas geriausiųjų trejetukas.

Kaip jiems seksis, sužinosime liepos 21 d.

Jau ketvirtą vasarą iš eilės Lietuvą drebins vienos rimčiausių varžybų vandenlenčių pasaulyje – „Red Bull Wake2el“, kuriose susirungia visi pajėgiausi šio sporto atstovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką