Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 14:57

Žūti turėjusi parašiutininkė dantimis kabinosi į gyvenimą ir stebuklas įvyko

Parašiutininkei po šuolio nuo stogo pasisekė likti gyvai
youtube.com / Parašiutininkei po šuolio nuo stogo pasisekė likti gyvai

Austrijos parašiutininkei Marijai Steinmayr velniškai pasisekė, kad ji vis dar vaikšto žeme, o ne guli iš dalelių surinkta karste. Per pasaulio šuolių nuo pastatų parašiutais čempionate, kuris vyko Ispanijos Benidormo mieste, austrė buvo akimirka nuo mirties, tačiau noras gyventi buvo stipresnis ir sportininkė atsipirko tik sulaužyta nosimi.

Ekstremalaus sporto planetos pirmenybės vyko Benidormo „Gran Hotel Bali“ viešbutyje. Sportininkai turėjo šokti su parašiutais nuo viešbučio stogo, kuris nuo žemės buvo nutolęs 160 m.

22 metų mergina nušoko nuo stogo, nesugebėjo susikoncentruoti ir suvaldyti parašiutą – net du kartus ji trenkėsi į pastato sieną.

Nuo tragedijos ją išgelbėjo stebuklas – sportininkė sugebėjo užsikabinti už 10-ame aukšte esančio praviro lango palangęs ir, šaukdama pagalbos, subėgusių žmonių pagalba šiaip ne taip įsiropštė į viešbučio numerį. Pasirodo, to viešbučio numerio gyventojai specialiai paliko pravirą langą – jei kas nors...

Sportininkė iškart po vos mirtimi nepasibaigusio šuolio pateko į medikų rankas ir šie konstatavo, kad austrė atsipirko tik lūžusia nosimi ir kelioms mėlynėmis.

Mergina su savimi turėjo ir vaizdo kamerą, kurioje įrašinėjo savo skrydį, tačiau jau per pirmąjį smūgį į viešbučio sieną ji sudužo.

Austrė M.Steinmayr buvo vienintelė mergina, dalyvavusi pasaulio šuolio nuo pastatų čempionate. Po laimingai pasibaigusio šuolio ji pasitraukė iš tolesnių varžybų.

VIDEO: Laimingai pasibaigęs parašiutininkės šuolis nuo stogo
Temos: 1 Mirtis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką