Rusai nesugebėjo įveikti vokiečių

Nors Vokietijos krepšininkai išvaistė solidų 19 taškų pranašumą, tačiau vis tiek iškovojo pergalę. Vokiečiai Europos čempionato rungtynėse 76:73 privertė pasiduoti dabartinę Europos čempionę Rusijos rinktinę.
Davidas Blattas
Davidas Blattas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per pirmąją rungtynių dalį iniciatyva priklausė Vokietijos rinktinei. 18-ąją mačo minutę po taiklių Steffeno Hamanno baudų skirtumas buvo šoktelėjęs iki 19 taškų (44:25).

Visgi po ilgosios pertraukos Davido Blatto treniruojami rusai ėmė sparčiai mažinti savo atsilikimą. Likus žaisti 1 minutę ir 14 sekundžių Antonas Ponkrašovas taiklia bauda buvo priartinęs Rusijos rinktinę – 71:69.

Tačiau Vokietijos ekipos didvyriu tapo jaunasis Robinas Benzingas. 20 metų puolėjas kuris žaisti 48 sekundes pataikė fantastišką tritaškį ir nulėmė rungtynių baigtį.

Vokietija: Janas Jagla 19 (11 atk. kam.), Heiko Schaffartzikas 13, Timas Ohbrechtas 9, Svenas Schultze‘as 9.

Rusija: Antonas Ponkrašovas 12, Kelly McCarty 12, Sergejus Monya 10.