Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 31d. 08:06

Į Slovėniją išvykstančių 60 Lietuvos sirgalių lyderis Tomas Balaišis-Sėkla: „Rinktinė tikrai jaus paramą“

Tomas Balaišis-Sėkla
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Tomas Balaišis-Sėkla

Šešiasdešimt. Tiek tradicine lietuviška žalia spalva pasidabinusių sirgalių talpinantis autobusas šį savaitgalį, naktį iš sekmadienio į pirmadienį, iš Lietuvos pajuda Slovėnijos link – į Europos vyrų krepšinio čempionatą.

Prie jų prisidės savarankiškai keliaujantys ir bilietus į rungtynes įvairiose loterijose laimėję krepšinio mėgėjai. Po dviejų dienų kelionės, pasiekus tikslą, žadama susitikti ir su svetur gyvenančiais tautiečiais.

„Susirašinėjame su Slovėnijoje, Austrijoje ar kitose aplinkinėse valstybėse gyvenančiais lietuviais, jie taip pat ruošiasi prisijungti. Astronominio skaičiaus nebus, tačiau iš mažų būrelių susirinks pakankamai sirgalių. Žmonių nepritekliaus nebus, rinktinė palaikymą tikrai jaus“, – patikino Lietuvos krepšinio sirgalių tėvu vadinamas Tomas Balaišis-Sėkla.

Už tokias atostogas krepšinio gerbėjai šiemet nepagailėjo 5000 litų. Į šią kainą įeina bilietai į krepšinio rungtynes,  transporto bei apgyvendino išlaidos. Šiemet lietuviai rinktinės pasirodymą stebės iš brangiau įvertintų vietų nei buvo planuota žiemą, prieš prasidedant prekybai bilietais.

Sirgaliai nusiteikę optimistiškai. „Kaip visada, važiuojame laimėti!“ – sakė Sėkla. Aistruolių lyderis gražiai atsiliepė apie rinktinę ir teigė net ir po sunkesnių rungtynių neprarandantis entuziazmo: „Komandoje daug naujų veidų, jiems reikia papildomo impulso. Treneris viską sudėlios ir viskas bus tvarkoje. Jis puikiai mato ir žino, kada ką daryti – kada griežtesnį žodį tarti, kada pagirti. Viskas bus gerai, visų laukia šaunus čempionatas.“

Sėkla teigė nesijaudinantis dėl nieko, kas vyks už aikštės ribų. Net ir prisiminęs areštinę, į kurią buvo pakliuvęs Ispanijoje 2007-aisiais.

„Incidentų yra buvę Ispanijoje ir Londone, tačiau tai buvo daugiau išimtys, o ne taisyklės. Londonas iš viso yra ne krepšinio miestas ir žmonės ten neįsivaizduoja, ką reiškia palaikyti savo rinktinę. Šiemet esame visiškai ramūs. Slovėnai myli krepšinį ir žino, kas tai yra“, – sakė sporto aistruolis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką