Graikai be lyderio Vassilio Spanoulio įveikė Prancūziją ir laimėjo draugišką krepšinio turnyrą

Be traumą patyrusio komandos lyderio Vassilio Spanoulio žaidusi Graikijos krepšinio rinktinė draugiškame keturių komandų krepšinio turnyre Strastbūre įveikė Prancūziją ir tapo turnyro nugalėtoja.
Loukas Mavrokefalidis
Loukas Mavrokefalidis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Graikijos ekipa pergalę iškovojo rezultatu 79:67 (25:19, 20:21, 18:11, 16:16), nors prancūzų ekipoje žaidė ir Tony Parkeris ir Nicolas Batumas, kurie pelnė tik po 2 taškus.

Graikijos krepšininkai šiame mače puikiai metė tritaškius (8 iš 14 – 57 proc.), darė mažiau klaidų (10 prieš 19) ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40:26).

Šiame turnyre Graikijos ekipai negalėjo padėti V.Spanoulis ir „centras“ Ioannis Bourousis, tačiau graikai 87:85 parklupdė Kroatiją ir 80:52 sutriuškino Vokietiją.

Prancūzija: A.Ajinca (6 atk. kam.) 16, B.Diaw 15, N.de Colo 10, J.Lauvergne 9.

Graikija: L.Mavrokefalidis 18, K.Papanikolau, A.Fotsis ir K.Sloukas po 10, N.Zisis (6 rez. perd.) 9.

Trečią vietą šiame turnyre užėmė Vokietijos rinktinė, kuri 73:63 (20:18, 31:13, 12:14, 10:18) įveikė be pergalių likusią Kroatijos rinktinę.

Trečiojo kėlinio pradžioje nugalėtojai jau turėjo 20 taškų pranašumą (57:37), o ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 7 min. pirmavo 17 taškų skirtumu (67:50). Kroatai atsilikimą sumažino tik pačioje mačo pabaigoje.

Vokietija: H.Shaffartzikas 21, T.Pleissas (8 atk. kam.) 14, M.Zirbesas 12, A.Kingas (8 atk. kam.) 8.

Kroatija: B.Bogdanovičius 14, K.Simonas, M.Delašas ir D.Rudežas po 9, R.Leni Ukičius 8.