Ispanijos krepšinio rinktinei makedonai pagadino nervus

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų pasirengimo Europos krepšinio čempionatui cikle iškovojo Ispanijos nacionalinė komanda, kuri Santiago de Komposteloje 66:61 įveikė Makedoniją.
Marcas Gasolis ir Heiko Schaffartzikas
Marcas Gasolis ir Heiko Schaffartzikas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tylos minute, pagerbiant neseniai traukinio katastrofoje žuvusius žmones, prasidėjusiose rungtynėse ispanai spurtavo 12:0 ir atrodė, kad mačą laimės lengvai. Po dviejų kėlinių Ispanijos krepšininkai pirmavo 17 taškų skirtumu – 38:21.

Tačiau po pertraukos abi komandos į aikštę žengė visiškai pasikeitusios. Makedonai pradėjo sėkmingai mažintis atsilikimą, o ispanams atakuoti nesisekė. Iki mačo pabaigos likus 7 minutėms rezultatas tapo lygus – 54:54.

Vis dėlto Ispanijos krepšininkai susiėmė pačiu laiku, sustiprino gynybą ir po spurto 10:0 šventė pergalę.

Ispanija: M.Gasolis (6 atk. kam.) 17, J.M.Calderonas 10, S.Llullas 8, S.Rodriguezas ir V.Claveras po 7.

Makedonija: V.Ilievski 14, G.Čekovskis 11, D.Stojanovskis ir B.McCalebbas (7 rez. perd.) po 10.

Makedonams tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės ir penktasis iš šešių pasirengimo mačų. Jėgas šios dvi komandos dar kartą išbandys šiandien (trečiadienį, rugpjūčio 21 dieną).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti