TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Arūno Čižausko dienoraštis. Ačiū, Gran Kanarija! Mes grįžtame į Barseloną!

Pergalės džiaugsmas Švyturio bare/ Arūno Čižausko nuotr.
Pergalės džiaugsmas Švyturio bare/ Arūno Čižausko nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ačiū Jums, lietuvaičiai, už tikėjimą ir balsus! Nesvarbu, ar jie girdėjosi čia, ar mūsų Lietuvoj! Pirmasis tikslas pasiektas, ir viskas absoliučiai yra gerai! Puikus antras savaitgalis iš eilės laukia mūsų visų Lietuvoj ar kitose šalyse, kur visi Mes Lietuvą turim! Visi vieningi, balsingi ir fantastiški! Ir visa tai tik dėl vienos aistros, dėl vieno kraujo, dėl vieno žodžio širdyje!

AČIŪ mūsų krepšinio rinktinei už visa Tai! Jie – mūsų Didvyriai ir puikios nuotaikos nešėjai! Jie nuostabiai pabaigė grupės varžybas ir padovanojo visiems lietuviams tai, ko visi iš Jų tikėjosi. Ir gal visi kritikai ir pesimistai atidavė jau neigiamas emocijas sukirmijusių grybų kirminams?

Bet ne apie tai.

Turime, kuo džiaugtis ir kuo didžiuotis! Tad tą ir darykime!

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė važiuoja ten, kur pirmą kartą ant pakylos kilo pergalinga Lietuvos krepšinio trispalvė po atkovotos Nepriklausomybės!

Visa tai vyko jau senai, prieš 22 metus. Bet niekas nepaneigs, kad Barselona amžiams buvo, yra ir bus įrašyta auksinėmis laisvės raidėmis. Tai – laivės kalvių, mūsų krepšinio mohikanų nuopelnas! Daugelis tada iš mūsų tėvų braukė ašarą. Braukė ašarą ne tik dėl pergalės, braukė ašarą dėl laisvės kvapo! Braukė ašarą dėl visų protėvių kančių!

O dabar mes ten grįžtame su lietuviškomis dainomis, žaliais marškinėliais ir laisva širdimi! Mūsų niekas neslegia – Mes laisvi, Mes didžiuojamės būdami lietuviai ir „mes galingi iš naujo“!

Keliaujame su naujomis viltimis, bet su ta pačia laisva širdimi, kurią mums tada lietuvių krepšininkai padovanojo!

Ačiū Jiems už 1992-uosius! Ačiū Jums už 2014-uosius! Istorija tęsiasi, ir tuo reikia didžiuotis! Visi Jūs tada, Visi Jūs dabar padovanojote nepamirštamas akimirkas kiekvienam lietuviui!

Ir tos dabartinės akimirkos prieš ir po varžybų atsispindi mūsų šypsenose! Po varžybų šypsenų netrūko nei prie arenos, nei „Švyturio“ bare. Jos tiesiog trykšte liejosi į orą. Atmosfera nuostabi ir nepakartojama! Padėkokime vieni kitiems, kad sugebame padaryti nepakartojamą reginį ir draugišką šėlsmą, kuris stebina visus Kanarijos ispanus iki kaulų smegenų! Ačiū už tai, kad visi vienas kitam padedam ir dalinamės džiaugsmu!

Gran Kanarija dar ilgai ilgai nepamirš draugiško lietuvių šėlsmo ir šypsenų!

Pabaigai šiek tiek informacijos apie „Švyturio“ barą Barselonoje.

Jo pavadinimas – „Restayrante La Bodeguita del Poble“. Adresas: Plaza Aragonesa, Poble Espanyol, Barcelona.

Intrenetinis puslapis: www.labodeguitadelpoble.com

Poble Espanol yra uždaras miestelis, kuriame verda gyvenimas. Jame įėjimas yra mokamas, tačiau „Švyturys“ pasirūpino, kad visi lietuvių sirgaliai neturėtų keblumų ten patekti. Prie bilietų pardavėjos tereikės pasakyti slaptažodį „Lietuva“ ir turėti nors kažką iš Lietuvos atributikos. Ir Jums visiems vartai bus atverti!

Iki susitikimo Barselonoj!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką