Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arūno Čižausko dienoraštis. Garbinga ir didinga lietuvių širdis keliauja į Madridą!

Įspūdžiai iš pusfinalio rungtynių
Arūno Čižausko nuotr. / Įspūdžiai iš pusfinalio rungtynių
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinote, nors ir nepasisekė pusfinalyje, bet niekas čia neliūdi. Visi Barselonoje jaučiasi „galingi vėl iš naujo“ ir visi „kovoja dėl savo garbės“! Visi lietuviai švenčia fantastišką lietuvių krepšininkų pasiekimą: mes – pasaulio keturių geriausių komandų grupėje. Mums net tokie sapnai beveik nesisapnuoja. Visa Lietuva čia! Ir visi atiduos paskutinį prakaito lašą dėl pasaulio bronzos. Neatsilikite ir jūs nė vienas Lietuvoje. Tai jau yra puikus lietuvaičių krepšininkų ir sirgalių pasiekimas!

Visi atidavė savo širdį ir visi iki galo kovojo už Lietuvą! Krepšininkai šaunuoliai! Nė minutei nesustojo kovoti už save ir buvo kaip vienas kumštis! Iki galo! Stovėjo vienas už visus ir visi už vieną! Taip, kaip stovi visa Lietuva! Sirgaliai, nors ir praretėjusiomis gretomis, surengė dar viena lietuvybės šventę Barselonoje! Ačiū jiems už tai!

„Švyturio“ baras dirbo iki pat paskutinės darbo laiko minutės! Čia ne tik skambėjo dainos, bet netgi buvo surengtas lietuviškų dainų konkursas. Dvi lietuvių grupelės porą valandų viena kitą stebino vis kita lietuviška daina. Kuri grupelė laimėjo? Ogi laimėjo Lietuva! Nes mes – lietuviai, ir tikrai nepamiršome ir mokame padainuoti lietuviškų dainų! Visi lietuvaičiai šaunuoliai ir nepakartojami! Visi sukūrė nuostabią šventę vieni kitiems!

Ypač AČIŪ Jolantai Teišerskytei – architektūriniame muziejuje „Poble Espanyol“, kuriame veikė „Švyturio“ baras,dirbančiai lietuvaitei! Ją atradome netyčia, bet ji tapo nepakeičiama! Ji nuostabiai pasirūpino kiekvienu lietuvaičiu ir puikiai tarpininkavo bendraujant su ispanais. Jolanta, visi, kas buvo „Poble Espanyol“, niekada tavęs nepamirš! AČIŪ!

Ačiū Tau, Barselona! Už viską! Keliaujame į Madridą ne šiaip! Keliaujame tikėti savimi ir laimėti.

Keliaujame su didžiule ir garbinga širdimi!

Keliaujame ten, nes tikrai to nusipelnėme! 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką