Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arūno Čižausko dienoraštis. Saule, pažadink Lietuvą su šypsena, labai prašau!

Lietuvių nuotykiai Gran Kanarijoje
Arūno Čižausko nuotr. / Lietuvių nuotykiai Gran Kanarijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Mus, lietuvius, Gran Kanarijoje, pasivijo labai jau liūdnos nuotaikos iš mylimos Lietuvos. Pasirodo, jūs nugrimzdote į rudenišką depresiją ir nusivylimą dėl pralaimėjimo.

O aš juk taip jūsų prašiau mylėti ir gerbti Juos ir suprasti,ką Jie daro. O Jie vėl atidavė visus save iki pat paskutinio prakaito lašo! Visi čia tai matė! Ir visi čia vis dar už Juos paaukotų Viską, kas tik būtų įmanoma. Na, nešvilpė ties keisti žmonės aikštelėj kaip mes pratę. Na, nepakrito, kai to labiausia reikėjo. Bet ar baigėsi dėl to gyvenimas? Ne! Niekas dar neprarasta ir Mes ne tokie, kurie pasiduoda ir pradeda verkti anksčiau, nei reikia. „Mes geri, Mes galingi ir Mes šiandien laimėsim“, – skamba ir skamba kiekvienam Las Palmo viešbučio kambary Marijonas vėl ir vėl. Negi Jūs galvojate, kad Marijonas tai darė veltui ar be širdies? Nė velnio, tai netiesa! Trys milijonai niekada nebūtų buvęs Šarūno Jasikevičiaus (ir ne tik) mylimiausiu kūriniu, jei Mes, Lietuviai, netikėtume tuo, ką darome. Jei Mes nežinotume, dėl ko tą prakaito lašą spaudžiam vėl ir vėl. Trys milijonai tai yra ne tik gabalas, tai – Lietuva ir mūsų tikėjimas už pergalę iki mirties!

Saule, pažadink šiandien visus lietuvius ir įdėk šypseną į dantis visiems!  Nes juk bobų vasara karaliauja, grybai auga kaip pašėlę, visi miške džiaugiasi pjaudami juos, bet kažkodėl, kai prisėda prie teliko, grybų pjovėjai pasidaro jau bloga profesija.

Žinokit čia, Gran Kanarijoje, grybai auga mažame miške, kuris čia yra, bet jie auga tik sausį, tad dar anksti jiems(sakė vietinis latvis, kuris čia jau labai senai gyvena).Tad išvada tik tokia, kad čia visi viską atiduoda už Tris spalvas ir labai gražų žodį LIETUVA ant krūtinės. Tad labai prašome neliūdėti ir siųsti teigiamą ir tik teigiamą energiją čia! Neigiama energija nuo šiandien Lietuvoje neegzistuoja, arba tegu lieka musmirėse ir geruose grybuose rastuose kirminuose. Tegu tie kirminai semia ir jaučia blogos energijos pasekmes.

Tad susiimam visi už rankų, atveriam džiaugsmo ir stiprybės pilnas širdis ir važiuojam toliau! Už LIETUVĄ! Už Vienybę! Už tikėjimą ir pasitikėjimą vieni kitais! Niekas mūsų nesustabdė niekada, kai buvom vieningi! Tad ir neleisim niekam mūsų net pabandyti sustabdyti!

Lietuva, parodyk savo šypseną! Ir tik visi pirmyn su Ja! Kartu skinti pergalių!

Arūno Čižausko nuotr./Lietuvių nuotykiai Gran Kanarijoje
Arūno Čižausko nuotr./Lietuvių nuotykiai Gran Kanarijoje

„Švyturio“ baras čia – kaip gyvas sidabras. Beveik niekada nemiega. Turi kelias niekingas valandas grindis ir lėkštes prasiplauti iki ateinančios dienos lietuvaičių antplūdžio. Maistas čia fantastiškas ir, manau, niekas dar nenusivylė. Viskas kuo puikiausia dera prie visą mėnesį laivu plaukusio „Švyturio“.

Bet kiekvieno baro esmė yra lankytojai. Ir, patikėkit, visi lietuvaičiai, esantys čia ir apsilankantys čia, yra verti pagarbos. Visi esate šaunuoliai ir nepakartojami! Nuotaika ir emocija, trykštanti iš jūsų, žavi absoliučiai visus! Baro savininkai jau po pirmos dienos garbino lietuvius, dabar mus visus dievina J! Net ispanus žavi mūsų tikėjimas ir nuostabi nuotaika, net po pralaimėjimo. Jie klausia, kas mums visiems yra? Galvoja turbūt, kad keistas mąstymas ir būdas mūsų – nušviesti ir apakinti visus pozityvia energija J!

Vien ko vertas DJ Donatas iš Vilniaus, kuris šiaip ateina į barą ir staiga pasisiūlo tapti visos Lietuvos ambasados Gran Kanarijoje didžėjumi! Donatai, tu – didelis žmogus su didele širdimi! Ir visi čia  tave myli dėl to, ką darai!

Ko vertas Egidijus, iš širdies pildamas „Švyturį“ visiems norintiems? Jis nepakartojamas ir neįkainojamas!

Jei kažkas nesupratot paskutinio sakinio, viską skaitykit iš naujo vėl ir vėl! Kol Jūs visi visi, mieli lietuvaičių rūpužiokai,nusišypsosite!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką