Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 14, 13:50

Per rinktinės rungtynes Kaune prognozuojamas Klaipėdos scenarijus

Sprendžiant iš bilietų pirkimo tendencijų, Kaune per paskutiniąsias Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes namuose prieš išvykstant į Pasaulio krepšinio čempionatą, laisvų vietų neliks. Prognozuojama, kad į tarptautinio turnyro „Huawei Cup 2014“ pirmadienio rungtynes Lietuva – Slovėnija bus parduoti visi, net ir brangiausi, bilietai.
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas / Tomo Markelevičiaus nuotr.

„Scenarijus kol kas labai panašus į Klaipėdą, kai per trečiąsias rungtynes teko pristatyti papildomų kėdžių, nes norinčiųjų buvo daugiau nei vietų“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Klaipėdoje rugpjūčio 8-11 dienomis žaidė keturios ekipos – Lietuva, Australija, Suomija ir Ukraina. Tačiau tai nebuvo turnyras, nes tarpusavyje nežaidė Ukraina ir Suomija, kurios susitiks vienoje Pasaulio taurės grupėje. Visas trejas rungtynes Lietuvos rinktinė laimėjo.

Savo ruožtu Kaune per pirmąsyk organizuojamą turnyrą „Huawei Cup 2014“ aistruoliai su vienu bilietus per dieną galės pamatyti dvejas aukščiausio lygio rungtynes, nes yra platinami dienos bilietai.

„Tikimės, kad Klaipėdos scenarijus Kaune pasikartos ne tik bilietų prasme, bet ir Lietuvos rinktinės pergalėmis. Tačiau noriu pabrėžti, kad visos turnyro dalyvės jau artėja prie pasirengimo Pasaulio taurei pabaigos ir pasiekė bemaž optimalią formą, todėl visos rungtynės turėtų būti atkaklios ir įdomios“, – sako M.Špokas.

Rugpjūčio 16-18 dienomis „Žalgirio“ arenoje vyksiantis tarptautinis turnyras „Huawei Cup 2014“ yra paskutinė galimybė pamatyti namie žaidžiančią Lietuvos rinktinę prieš jai išvykstant į Pasaulio krepšinio pirmenybes Ispanijoje. Turnyre be Lietuvos dalyvauja dar trys pasaulio čempionate žaisiančios komandos: Graikija, Naujoji Zelandija ir Slovėnija.

Turnyro tvarkaraštis:

Rugpjūčio 16 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms)

16.15 val. Slovėnija – Naujoji Zelandija

19.00 val. Lietuva – Graikija

Rugpjūčio 17 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms)

16.15 val. Slovėnija – Graikija

19.00 val. Lietuva – Naujoji Zelandija

Rugpjūčio 18 d. (dienos bilietas 2 rungtynėms)

17.15 val. Graikija – Naujoji Zelandija

20.00 val. Lietuva – Slovėnija

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką