Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po rungtynių Jonas Kazlauskas džiaugėsi Jono Valančiūno greičiu

Jonas Kazlauskas
L. Sėlenienės nuotr. / Jonas Kazlauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po rungtynių Klaipėdoje su Suomija treneris Jonas Kazlauskas atviravo, kad šeštose kontrolinėse rungtynėse jį labiausiai nustebino Jono Valančiūno apsukos.

– Kokios jūsų vertinimu buvo šios rungtynės? 

– Negaliu pasakyti, kad mes jau labai blogai pradėjome. Paprasčiausiai varžovai žaidė labai gerai. Kažkiek prametėm laisvų tritaškių, kas irgi mus veikė ir dėl to  buvo vienas kelias: klaidinti varžovus, stengtis, kad jie mestų kuo sudėtingesnius metimus, spausti po visą aikštelę.

Tai mes ir darėm. Kai varžovai pradėjo klysti, o persvara buvo mūsų pusėje, jau tada ir rankos atsirišo. Pataikėm keletą tolimų metimų  ir, turėdami dominuojantį Joną Valančiūną po krepšiu, plius pataikydami nuo perimetro suomiams apsunkinome žaidimą. Todėl ir laimėjom.

– Simas Jasaitis šiandien  žaidė atakuojančio gynėjo pozicijoje, o Donatas Motiejūnas pasirodė tik mačo pradžioje. Kodėl? 

– Aš jau pernai žinojau, kad Simas gali žaisti antru numeriu. Man yra tekę su juo dirbti. Jis labai gerai juda. Visi gali žaisti antru numeriu, bet ne visi gali gintis prieš antrą numerį. Simas gali ir tai mums yra didelė paspirtis. Ir aš jums nemelavau, kad Simas iki traumos buvo geros formos, ką ir pademonstravo šiandien.

O Dėl Donato. Šiandien dar turime 16 žaidėjų, ir man reikia galvoti ne tik apie Donatą, o ir apie kitus. Iki šios dienos ketvirti numeriai nebuvo dar pagavę gero ritmo. Kadangi Paulius pagavo ritmą, norėjau, kad jis jį išsaugotų. Todėl jis šiandien žaidė daugiausia.  Kitose rungtynėse gaudysime kitų žaidėjų gerą ritmą.

– Suomijos komandoje aktyviausi buvo priekinės linijos žaidėjai. Kokią įtaką tai darė Lietuvos komandos žaidimui šiandien?

– Suomiai metė daugiau tritaškių nei dvitaškių. Mes labai stengiamės dengti juos prie tritaškio, nebijodami, kas bus po krepšiu. Kartais palikdavome laisvų žaidėjų po krepšiu, ir kartais jie mus nubausdavo. Bet tik dėl to, kad mes koncentravomės į tritaškininkus. Žinoma, ateityje reikia suderinti tuos dalykus.

– Tai iš esmės esate patenkintas šios dienos rezultatu?

– Mums galima daug ką prikišti, nes mes dar daug ką deriname. Tačiau negalite mums priekaištauti, kad mes nesistengėm.

– Prie komandos prisijungė Jonas Valančiūnas. Jo žaidime buvo daugiau improvizacijos, ar jis vykdė planą?

– Jonas turi pagauti ritmą – nuo NBA pereiti į kitą krepšinį. Tai nėra taip paprasta. Todėl ir pasirinkome varžybas su suomiais, kad lengviau Jonas įeitų, pagautų ritmą. Bet dar visko bus – aukštyn, žemyn. Jis tą ritmą pagavo ir mane tenkina tai, kad Jonas šiemet daug greitesnis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką