Serbai ir turkai pratęsė europiečių dominavimą pasaulio čempionate

Pasaulio krepšinio čempionatas įsibėgėja. Kol kas sėkmė lydi Europos komandas. Serbai ir turkai pratęsė europiečių dominavimą pasaulio čempionate.
Turkijos ir Naujosios Zelandijos rinktinių mačas
Turkijos ir Naujosios Zelandijos rinktinių mačas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Turkija – Naujoji Zelandija 76:73 (8:17, 20:21, 24:18, 24:17)

C grupė

Net 21 puolime atkovotas kamuolys nepadėjo Naujosios Zelandijos rinktinei iškovoti pergalės mače su turkais. Iš viso kovą po krepšiu zelandiečiai laimėjo santykiu 47-31.

Po dviejų kėlinių turkai turėjo 10 taškų deficitą ir varžovus vijosi iki pat ketvirto kėlinio pabaigos.

Turkija: Oguzas Savas 16, Emiras Preldzičius (6 atk. kam., 3 rez. perd.) 14, Barisas Hercekas 11, Enderas Arslanas ir Cenkas Akyolas po 7.

Naujoji Zelandija:  Corey Websteris (2/10 trit.) 22, Robas Loe (6 atk. kam.) 11, Kirkas Penney (6 atk. kam.) 9, Isaacas Fotu  8.

A grupė

Serbija – Egiptas 85:64 (21:13, 22:18, 25:12, 17:21)

Europiečių dominavimą turnyre pratęsė Serbijos rinktinė. Aleksandro Djordjevičiaus komanda dominavo nuo pat pirmų minučių ir nugalėjo Egipto krepšininkus 21 taško skirtumu.

Serbija: Milošas Teodosičius (4/6 trit.) 15, Miroslavas Raduljica 13, Stefanas Birčevičius ir Nikola Kaliničius po 11.

Egiptas: Ibrahimas Elgammalis 12, Amras Gendy 11, Sherifas Genedy 9.