Turkai amerikiečiams priešinosi beveik tris kėlinius, ispanai sutriuškino egiptiečius

Derrickas Rose'as
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Derrickas Rose'as
Šaltinis: BNS
0

Antrąją pergalę Ispanijoje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate (FIBA World Cup) iškovojo ir vienvalde šešių ekipų C grupės turnyro lydere tapo čempionės titulą ginanti JAV rinktinė, sekmadienį po įspūdingo ketvirtojo kėlinuko 98:77 (16:16, 19:24, 31:20, 32:17) nugalėjusi Turkijos komandą.

Beje, sužaidus 27 minutes rezultatas dar buvo lygus – 59:59.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Kennethas Fariedas, 19 – Anthony's Davisas, 14 – Jamesas Hardenas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Cenkas Akyolas (12 tšk.), Sinanas Guleras, Emiras Preldzičius ir Oguzas Savašas (po 9 taškus).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. JAV                   2 2 0  212:132  4
2. Ukraina               2 1 1  148:143  3
3. Dominikos Respublika  2 1 1  138:135  3
4. Turkija               2 1 1  153:171  2
5. Suomija               2 1 1  136:190  3
6. Naujoji Zelandija     2 0 2  136:152  2

Antrąją pergalę pasaulio krepšinio pirmenybių (FIBA World Cup) Ispanijoje starte iškovojo ir šešių ekipų A grupės turnyro lydere tapo šeimininkė Ispanijos rinktinė, sekmadienį paskutiniosiose antrojo turo rungtynėse 91:54 (26:10, 16:14, 22:13, 27:17) nugalėjusi Egipto penketuką.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Serge'as Ibaka, 14 – Rudy's Fernandezas, 12 – Pau Gasolis.

Antrąją nesėkmę patyrusioje Egipto komandoje rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Ibrahimas Elgammalas (16 tšk.), Haythamas Kamalas ir Sherifas Genedy's (po 8 taškus).

Taip pat abu pirmuosius susitikimus A grupėje laimėjo ir Brazilijos krepšininkai.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Ispanija 2 2 0 181:114 4
2. Brazilija 2 2 0 144:113 4
3. Serbija 2 1 1 158:138 3
4. Prancūzija 2 1 1 137:138 3
5. Egiptas 1 0 1 118:176 2
6. Iranas 2 0 2 110:169 2

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios A grupės komandos.