Atgaila: nepataikymą į vartus lemiamu momentu Mauricio Pinilla įamžino tatuiruote

Čilės puolėjas Mauricio Pinilla niekada neleis sau pamiršti nepataikyto įvarčio rungtynėse su Brazilijos rinktine, galėjusio eliminuoti turnyro šeimininkus. Praėjus vos kelioms dienoms nuo rungtynių, kuriose Čilės futbolo rinktinė galėjo pateikti vieną didžiausių turnyro sensacijų, netikslaus smūgio autorius šią akimirką išsitatuiravo ant savo nugaros.
Futbolininko tatuiruotė
Futbolininko tatuiruotė / twitter nuotr.

Rezultatui tarp Brazilijos ir Čilės rinktinių esant 1:1 ir besibaigiant pratęsimo laikui Čilės puolėjas M. Pinilla gavo perdavimą iš komandos draugo Alexio Sanchezo. Kamuolys praskriejo pro Brazilijos vartininko Julio Cesaro rankas, o stadionas trumpam nutilo. Atrodė, jog už akimirkos Čilė pateiks vieną didžiausių turnyro sensacijų, o puolėjas M. Pinilla taps nacionaliniu didvyriu.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Mauricio Pinilla

Tačiau, Fortūna nusišypsojo turnyro šeimininkams. Kamuolys atsimušė į skersinį ir į vartus nepateko. Per vienuolikos metrų baudinių seriją sužlugdyta Čilė pralaimėjo, o brazilai žengė į ketvirtfinalį.

Smūgio autorius M. Pinilla nusprendė visam gyvenimui prisiminti šį jo karjerą pakeisti galėjusį epizodą. Ant puolėjo nugaros atsirado didžiulė tatuiruotė, kurioje pavaizduota ši akimirka, o po ja užrašas: „Per vieną centimetrą nuo šlovės“.

Twitter nuotr./Mauricio Pinilla

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius