Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Besikandžiojantis Luisas Suarezas sulaukė FIFA bausmės – 4 mėnesiai be jokio futbolo, jam uždrausta net ateiti į stadioną

Luisas Suarezas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Luisas Suarezas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Urugvajaus rinktinės puolėjas Luisas Suarezas sulaukė FIFA bausmės. Buvo nuspręsta, kad rungtynėse su Italija Giorgio Chiellini įkandęs futbolininkas yra suspenduojamas devynerioms rungtynėms ir turės praleisti 4 mėnesius be jokios su futbolu susijusios veiklos.

Tai reiškia, kad Luisas Suarezas Urugvajui šiame čempionate jau nebeatstovaus. Iš viso savo šaliai jis negalės padėti devyneriose tarptautinėse rungtynėse. Urugvajietis galėjo būti diskvalifikuotas nuo 3 iki 24 mačų.

Negana to, FIFA nusprendė keturiems mėnesiams futbolininką nušalinti nuo bet kokios su futbolu susijusios veiklos. Tai reiškia, kad šiuo metu „Liverpool“ klubui atstovaujantis futbolininkas prie komandos galės prisijungti tik spalio viduryje. „Premier“ lygos sezonas prasideda rugpjūčio 16 dieną. Futbolininkas turėtų praleisti 13 rungtynių. 

Buvo aiškinamasi, ar „bet kokia su futbolu susijusi veikla“ reiškia ir futbolininko pašalinimą iš perėjimų biržos. FIFA pateikė papildomą komentarą, kuriame teigiama, kad futbolininkas keisti klubą galės. Perėjimai į draudimų sąrašą neįeina. 

Jau kuris laikas kalbama, kad urugvajietis galėtų persikelti į „Barcelona“ ar Madrido „Real“ klubus, tačiau viskas buvo gandų lygmenyje. 

Toks elgesys negali būti toleruojamas jokiame futbolo stadione pasaulyje. Tuo labiau Pasaulio futbolo čempionate, kai milijonų žmonių akys yra nukreiptos į futbolininkus.

FIFA taip pat skelbia, kad urugvajietis diskvalifikacijos laikotarpiu negalės pasirodyti jokiame futbolo stadione. 

Futbolininkui taip pat buvo pritaikyta 65 tūkst. svarų sterlingų bauda.

Drausminio komiteto pirmininkas Claudio Sulseris teigė, kad toks elgesys nebus toleruojamas: „Toks elgesys negali būti toleruojamas jokiame futbolo stadione pasaulyje. Tuo labiau Pasaulio futbolo čempionate, kai milijonų žmonių akys yra nukreiptos į futbolininkus.“

L.Suarezas už įkandimą varžovui jau baustas dukart – rungtyniaudamas Amsterdamo „Ajax“ 2010 metais (7 mačų diskvalifikacija) bei „Liverpool“ 2013 metais (10 mačų diskvalifikacija).

2011 metais L.Suarezas buvo apkaltintas rasistiniu elgesiu, kai užgauliojo „Manchester United“ gynėją Patrice'ą Evra. Įrodžius kaltę urugvajietis nubaustas 8 rungtynių diskvalifikacija.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką