Triuškinanti Vokietijos pergalė, paženklinta Miroslavo Kloses rekordu ir Marco Reuso trauma

Penktadienį buvo žaidžiamos draugiškos futbolo rungtynės. Pasaulio čempionatui besirengianti Vokietijos rinktinė 6:1 sutriuškino Armėniją, Brazilija minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Serbiją, o rusai 2:0 nugalėjo marokiečius.
Lukasas Podolskis ir Andre Schuerrle
Lukasas Podolskis ir Andre Schuerrle / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos rinktinė 1:2 turėjo pripažinti Lenkijos pranašumą.

Vokietija – Armėnija 6:1

Nors vokiečiai atakavo visais įmanomais būdais, armėnai sugebėjo atsilaikyti visą pirmąjį kėlinį. O jo pabaigoje vokiečių laukė nemalonus siurprizas. Traumą patyrė ir medikų iš aikštės turėjo būti palydėtas Marco Reusas, kurį pakeitė Lukasas Podolskis. "Borussia" futbolininko netektis Vokietijai būtų rimtas nuostolis.

Pirmąjį įvartį tik 52-ąją rungtynių minutę įmušė Andre Schuerrle. 69-ąją minutę Armėnijos futbolininkai išlygino rezultatą, kai 11 metrų baudinį realizavo Henrikhas Mkhitaryanas.

Tai nemenkai įsiutino vokiečius, kurie per penkias minutes įmušė net tris įvarčius. 71-ąją minutę pasižymėjo Lukasas Podolskis, 73-ąją – Benediktas Höwedesas, 76-ąją – Miroslavas Klose. Tai buvo jau 69-asis vokiečio įvartis tarptautinėse rungtynėse, jis tapo rinktinės rekordininku. Jis pranoko 40 metų rezultatyviausio vokiečio vardą nešiojusį Gerdą Mullerį.

Rungtynių pabaigoje dar du įvarčius pridėjo Mario Götze.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Lukasas Podolskis ir Miroslavas Klose

Brazilija – Serbija 1:0

Favorite pasaulio čempione tapti Brazilijos rinktinė užtruko, kol pralaužė serbų gynybą. Tik 58-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį mušė Fredas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Neymaras

Rusija – Marokas 2:0

Pasaulio čempionatui taip pat besirengianti Rusijos rinktinė nugalėjo Maroką. Įvarčius rusams mušė Vassilis Berezoutskis ir Juris Žirkovas.