„Sūduvos“ futbolininkai beviltiškai pralaimėjo „Ural“ klubui iš Rusijos

Marijampolės „Sūduvos“ klubas kontrolinėse rungtynėse Kipre po lygaus pirmojo kėlinio, tačiau beviltiško žaidimo antrajame 1:5 pralaimėjo Rusijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančiam Jekaterinbugo „Ural“ klubui.
„Sūduva“
„Sūduva“ / fksuduva.lt nuotr.

„Sūduvos“ gretose debiutavo gynėjas Nikola Prebiračevičius, aikštėje pasirodęs nuo pat pirmųjų dvikovos minučių. Stipriu lietumi pažymėta rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė marijampoliečiams. 3-ąją rungtynių minutę Carloso Martinezo pakeltą kampinį galva „uždarė“ Tomas Radzinevičius ir išvedė „Sūduvą“ į priekį.

Marijampoliečiams nepasisekė 34-ąją rungtynių minutę. Vienas prieš „Sūduvos“ vartininką Kornelijų Timofejevą iššoko „Ural“ puolėjas, kuris tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus. Atakos metu K.Timofejevas nesėkmingai pastatė koją, patyrė traumą ir buvo išvežtas į ligoninę.

Pirmame kėlinyje vyravo lygus abiejų komandų žaidimas, tiek „Sūduva“, tiek „Ural“ turėjo dar keletą progų įmušti įvarčius, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo – 1:1.

57-ąją minutę „Ural“ įmušė dar vieną įvartį. Jekaterinburgo klubo puolėjas susistabdė kamuolį marijampoliečių baudos aikštelėje ir stovėdamas nugara į vartus klastingai smūgiavo į apatinį vartų kampą. Jaunajam „Sūduvos“ vartininkui Justinui Popierai komandos išgelbėti nepavyko.

Po dešimties minučių  į „Sūduvos“ vartus krito dar vienas įvartis. Šį kartą „Ural“ žaidėjas kamuolį galva į vartus pasiuntė po aukšto perdavimo iš krašto.

75-ąją susitikimo minutę puikų perdavimą baudos aikštelėje gavęs „Ural“ žaidėjas nepaliko jokių vilčių suvalkiečių vartininkui ir stipriu smūgiu škalė kamuolį į apatinį vartų kampą.

79-ąją minutę Jekaterinburgo klubo žaidėjas užklupo nepasiruošusį marijampoliečių vartininką ir tolimu smūgiu „permetė“ kamuolį, pelnydamas penktąjį „Ural“ įvartį – 1:5.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?