Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 05, 14:36

19 raudonų kortelių per rungtynes!

Teisėjas, dirbęs rungtynėse tarp Ispanijos „Recreativo Linense” ir „Saladilio” komandų per rungtynes parodė 19 raudonų kortelių. Rungtynės buvo nutrauktos 54 minutę, rezultatu 1:0 pirmaujant šeimininkams, kuomet prasidėjo masinės muštynės.
Raudona kortelė
Raudona kortelė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Raudona

Kaip rašo Ispanijos dienraštis „Marca”, šios rungtynės vyko Kadiso provincijos lygoje, o tai yra 7 pagal pajėgumą Ispanijos divizionas. 54 minutę „Recreativo” futbolininkas Francis susistumdė su priešininku Davidu Agilaru. Į konfliktą įsivėlė ir kiti žaidėjai, bei į stadiono žaliąją veją išbėgę sirgaliai.

Rungtynių teisėjas Jose Manuel Barro Escandon nutraukė rungtynes ir pasislėpė persirengimo kambaryje. Nurimus aistroms jis grįžo į aikštę ir padalino abiejų komandų futbolininkams po 9 raudonas korteles. Dar vieną jis buvo parodęs rungtynių pradžioje.

„Recreativo” treneris Sebastianas Naranho labia stebėjosi šiuo teisėjo sprendimu – jo nuomone, futbolininkai ir žiūrovai tiesiog bandė išskirti besikivirčijusius, bei elgėsi neagresyviai vienas kito atžvilgiu. Jis taip pat pabrėžė, jog nežino, kas iššaukė tokią griežtą teisėjo reakciją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką