TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

2012 m. Europos čempionato atranka: ispanai turėjo vargo Škotijoje, italų ir serbų mačas – nutrauktas (rezultatai, video, nuotraukos)

Italų ir serbų mačas buvo nutrauktas dėl sirgalių neramumų
„Scanpix“ nuotr. / Italų ir serbų mačas buvo nutrauktas dėl sirgalių neramumų
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį 2012 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyre, kuriame devyniose grupėse dėl keturiolikos kelialapių į finalinį pirmenybių etapą Lenkijoje ir Ukrainoje kovoja 51 rinktinė, turėjo būti sužaistos 22 rungtynės.

Deja, C grupės rungtynės tarp Italijos ir Serbijos rinktinių dėl brutalaus sirgalių elgesio buvo nutrauktos. Dėl netvarkos, kurią sukėlė serbų sirgaliai, rungtynės prasidėjo net 35 minutėmis vėliau. Joms prasidėjus arbitras škotas Craigas Thomsonas jau 7-ą minutę nusprendė nutraukti rungtynes dėl nesibaigiančio chaoso stadiono tribūnose.

Trečią pergalę iš eilės iškovojo penkių ekipų I grupės lyderė pasaulio ir Europos čempionė Ispanijos rinktinė. Svečiuose ispanai rezultatu 3:2 (1:0) įveikė Škotijos vienuolikę.

Surinkę 9 taškus ispanai trimis taškais lenkia Čekijos futbolininkus, kurie antradienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo grupės autsaiderę Lichtenšteino ekipą.

Trečią ir ketvirtą vietas I grupėje užima po 4 taškus turinčios Škotijos ir Lietuvos komandos.

I grupės rungtynių statistika
 
Lichtenšteinas02Čekija
 Tomašas Necidas (12 min.)
Vaclavas Kadlecas (29 min.)
Škotija23Ispanija
Stevenas Naismithas (58 min.)
Gerardas Pique (66 min. į savo vartus)
Raudonoji kortelė: Stevenas Whittakeris (89 min.)
Davidas Villa (44 min. iš 11 m baudinio)
Andresas Iniesta (55 min.)
Fernando Llorente (79 min.)

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Ispanija                   3 3 0 0 10:3  9
2. Čekija                     2 2 0 1  3:1  6
3. Škotija                    4 1 1 2  4:5  4
4. Lietuva                    3 1 1 1  2:3  4
5. Lichtenšteinas             3 0 0 3  1:8  0

Didžiausios staigmenos autore antradienį tapo pirmą pergalę atrankos turnyre iškovojusi Azerbaidžano vienuolikė. Ji namuose A grupės rungtynėse 1:0 (1:0) įveikė Turkijos ekipą. Beje, turkai patyrė jau antrą pralaimėjimą iš eilės.

Vienvaldė A grupės lyderė ir toliau yra ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusi Vokietijos rinktinė. Ji svečiuose 3:0 (0:0) sutriuškino Kazachstano komandą, o Belgijos ir Austrijos vienuolikių mačas baigėsi lygiosiomis 4:4 (1:2).

A grupės rungtynių statistika
 
Azerbaidžanas10Turkija
Rashadas Sadygovas (39 min.) 
Kazachstanas03Vokietija
 Miroslavas Klose (49 min.)
Mario Gomezas (76 min.)
Lukasas Podolskis (85 min.)
Belgija44Komanda
Jelle Vossenas (11 min.)
Marouane Fellaini (47 min.)
Marvinas Ogunjimi (87 min.)
Nicolasas Lombaertsas (90 min.)
Franzas Schiemeris (14 ir 62 min.)
Marko Arnautovičus (29 min.)
Martinas Harnikas (90+3 min.)
Raudonoji kortelė: Paulas Scharneris (68 min.)

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Vokietija                  4 4 0 0 13:1 12
2. Austrija                   3 2 1 0  9:4  7
3. Turkija                    4 2 0 2  6:6  6
4. Belgija                    4 1 1 2  8:8  4
5. Azerbaidžanas              3 1 0 2  2:9  3
6. Kazachstanas               4 0 0 4  0:10 0

Kitų antradienį vykusių mačų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės.

B grupės rungtynių statistika
 
Armėnija40Andora
Gevorgas Chazaryanas (4 min.)
Henrikas Mchitaryanas (16 min.)
Jura Movsisjanas (33 min.)
Marcosas Pizzelli (52 min.)
 
Makedonija01Rusija
Ilco Naumoski (73 min.) nerealizavo 11 m baudinioAleksandras Keržakovas (8 min.)
Slovakija11Airija
Janas Durica (36 min.)Seanas St. Ledgeris (16 min.)

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Rusija                     4 3 0 1  6:3  9
2. Armėnija                   4 2 1 1  9:4  7
3. Airija                     4 2 1 1  7:5  7
4. Slovakija                  4 2 1 1  4:4  7
5. Makedonija                 4 1 1 2  4:4  4
6. Andora                     4 0 0 4  1:11 0

C grupės rungtynių statistika
 
Farerų salos11Šiaurės Airija
Christianas Lamhauge Holstas (60 min.)Kyle Lafferty (76 min.)
Estija01Slovėnija
 Andrei Sidorenkovas (67 min. į savo vartus)

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Italija                    3 2 1 0  7:1  7
2. Slovėnija                  4 2 1 1  7:3  7
3. Estija                     4 2 0 2  6:5  6
4. Š. Airija                  3 1 2 0  2:1  5
5. Serbija                    3 1 1 1  5:4  4
6. Farerų salos               5 0 1 4  3:16 0

D grupės rungtynių statistika
 
Baltarusija20Albanija
Vitalijus Rodionovas (10 min.)
Sergejus Krivecas (77 min.)
Raudonoji kortelė: Armendas Dallku (90+1 min.)
Prancūzija20Liuksemburgas
Karimas Benzema (22 min.)
Yoannas Gourcuffas (76 min.)
Raudonoji kortelė: Rene Petersas (54 min.)

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Prancūzija                 4 3 0 1  6:1  9
2. Baltarusija                4 2 2 0  3:0  8
3. Albanija                   4 1 2 1  3:4  5
4. Bosnija ir Hercegovina     3 1 1 1  4:3  4
5. Rumunija                   3 0 2 1  1:3  2
6. Liuksemburgas              3 0 1 3  0:6  1

E grupės rungtynių statistika
 
Suomija00Vengrija
Mikaelas Forssellas (86 min.)Adamas Szalai (50 min.)
Balazs Dzsudzsakas (90+5 min.)
Olandija41Švedija
Klassas Janas Huntelaaras (4 ir 55 min.)
Ibrahimas Afellay (37 ir 59 min.)
Andreasas Granqvistas (69 min.)
San Marinas02Moldova
 Nicolae Josanas (20 min.)
Anatolie Dorosas (86 min. iš 11 m baudinio)

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Olandija                   4 4 0 0 12:2 12
2. Vengrija                   4 3 0 1 12:4  9
3. Švedija                    3 2 0 1  9:4  6
4. Moldova                    4 2 0 2  5:3  6
5. Suomija                    3 0 0 3  2:6  0
6. San Marinas                4 0 0 4  0:21 0

F grupės rungtynių statistika
 
Latvija11Gruzija
Aleksandras Cauna (90+1 min.)Davidas Siradzė (74 min.)
Graikija21Izraelis
Dimitris Salpingidis (22 min.)
Giorgos Karagounis (63 min. – 11 m baudiniu)
Nikosas Spyropoulos (59 min. į savo vartus)

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Graikija                   4 2 2 0  4:2  8
2. Kroatija                   3 2 1 0  5:1  7
3. Gruzija                    4 1 3 0  3:2  6
4. Izraelis                   4 1 1 2  5:5  4
5. Latvija                    4 1 1 2  3:5  4
6. Malta                      3 0 0 3  1:6  0

G grupės rungtynių statistika
 
Šveicarija41Velsas
Valentinas Stockeris (8 ir 89 min.)
Marco Strelleris (21 min.)
Gokhanas Inleras (82 min. – 11 m baudiniu)
Garethas Bale'as (13 min.)
Anglija00Juodkalnija
  

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Juodkalnija                4 3 1 0  3:0 10
2. Anglija                    3 2 1 0  7:1  7
3. Šveicarija                 3 1 0 2  5:5  3
4. Bulgarija                  3 1 0 2  1:5  3
5. Velsas                     3 0 0 3  1:6  0

H grupės rungtynių statistika
 
Danija20Kipras
Mortenas Rasmussenas (48 min.)
Kasperas Lorentzenas (81 min.)
 
Islandija13Komanda
Heidaras Helgusonas (17 min.)Cristiano Ronaldo (3 min.)
Raulis Meirelesas (27 min.)
Helderis Postiga (72 min.)

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Norvegija                  3 3 0 0  5:2  9
2. Portugalija                3 2 1 1 10:7  7
3. Danija                     3 2 0 1  4:3  6
4. Kipras                     3 0 1 2  5:8  1
5. Islandija                  3 0 0 3  2:6  0

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką