28 smūgius atlikęs „Real“ nieko nepešė – patyrė pralaimėjimą savo aikštėje

Ispanijos futbolo lygoje „Real Sociedad“ pirmą kartą per 15 metų šventė pergalę „Santiago Bernabeu“ stadione. Madrido „Real“ ekipą „Real Sociedad“ įveikė rezultatu 2:0.
Luka Modričius ir Dani Carvajalis
Luka Modričius ir Dani Carvajalis / „Scanpix“ nuotr.

Willianas Jose jau 3-ią minutę išvedė svečius į priekį, realizuodamas baudinį.

61-ą minutę „Real“ liko be pašalinto Lucaso Vazqueso, ir kiekybinį pranašumą svečiai išnaudojo 83-ią minutę – pasižymėjo Rubenas Pardo.

„Real“ šiose rungtynėse kamuolį kontroliavo 59 proc. laiko ir atliko net 28 smūgius (8 į vartų plotą). „Real Sociedad“ smūgiavo 12 kartų (4).

„Real“ su 30 taškų yra penktoje vietoje, „Real Sociedad“ turi 22 taškus ir užima 11-ą vietą.

Į titulą pretenduojančių „Sevilla“ ir Madrido „Atletico“ akistatoje užfiksuotos lygiosios 1:1.

Namuose žaidusi „Sevilla“ pirmoji pasižymėjo – 37-ą minutę įmušė Wissamas Ben Yedderas. Antoine'as Griezmannas 45-ą minutę rezultatą išlygino.

„Atletico“ klubui lygiosios leido išsaugoti antrąją vietą – nuo 35 taškus turinčio Madrido klubo „Sevilla“ atsilieka dviem taškais.

Konkurentų kluptelėjimais pasinaudojo „Barcelona“, išvykoje 2:1 palaužusi „Getafe“ pasipriešinimą.

„Barsai“ įvarčius pelnė Lionelis Messi (20 min.) ir Luisas Suarezas (39 min.), šeimininkams – Jaime Mata (43 min.).

Lyderiaujančios „Barcelona“ sąskaitoje – 40 taškų.